Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy kupić waluty na wakacje?
W Aliorze?
15%
Alior Kantor nie handluje BGN
A o co ci chodzi?
Odpowiedz
euro już po 4.1 można kupić - to chyba dobry moment na szoping
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
gdzie?
Nie zjadła ci się jedna cyferka na końcu?
Kupowałem po 4,15 a dziś jest wyżej...
Odpowiedz
nie.... w kantorze stacjonarnym - przy zakupie min 1 tyś ojro, no ale to było w czw
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
U nas w kantorze(galeria handlowa)- kurs wczorajszy 4.22
Odpowiedz
Podróżujemy we dwoje więc potrzeby walutowe są niewielkie. Mam zwyczaj w każdym miesiącu kupować po 70 Euro. Przy okazji pobytu w jednym z centrów handlowych w W-wie (gdzie są najniższe ceny walut) kupuję taka kwotę. Stos z walutą powoli rośnie. Przed wyjazdem nie mam potrzeby kupowania kilkuset Euro za jednym razem a w budżecie domowym jednorazowe wydatki związane z wakacjami nie są mocno odczuwalne.
Odpowiedz
Nabyłem dziś w kantorze 1k €. Kurs sprzedaży 4,24. Było taniej ale jakoś przegapiłem ten moment.
Odpowiedz
(02-01-2018,22:03:46)bzyq_74 napisał(a): Ewangelia już 21 lat nie żyje, choć nie pamiętam by coś przepowiadala na temat kursu EUR/ PLN. [emoji6]. Ogólnie ciekawy kurs euro bo od kilku lat okres świąteczno-noworoczny był kiepski dla złotego. Teraz testujemy dołek z kwietnia ub. roku. Euro pewnie odbije na 4.2, ale z moich skromnych "analiz" mam nadzieję, że w kwietniu złotówka powinna testować dołek z kwietnia 2015 r. czyli 4.00-4.05

Big Grin
Mamy kwiecień, jak tam sprawdzalność prognoz?
jakieś wróżby?
Czekamy do końca miesiąca?
Big Grin
Odpowiedz
Ja jeszcze coś dokupię. Ale na razie czekam.
Odpowiedz
Na Euro nie ma co liczyć. Tak czy siak będzie po około 4,20 zł. Mnie bardziej interesuje dolar do płatności kartą ale też widzę że taniej niż 3,40zł chyba nie będzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości