Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bułgarskie (i nie tylko) produkty w Polsce
(29-11-2019, 01:03:43)sproket napisał(a): nie było, poza tym już samo czytanie składników na etykiecie było dramatem. papryka 3,3% czy tak jakoś Big Grin
Cena też niczego sobie za owa lutanice

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
ta z lidla była lepsza. tylko w tej drobno mielonej też papryki ledwo ledwo było i bardziej to był dopaprykizowany i przyprawiony koncentrat pomidorowy niż lutenica, za to w tej grubo jakieś 48%, z tego co dobrze pamiętam. niestety grubo w biedrze nie ma. a może była, tylko wykupili... innej nie widziałem
Odpowiedz
Jest Ajvar w lidlu
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
Ajvar od Podravki regularnie kupuję w Carrefour lub Auchan. Lepszy od lidlowego...

Wysłane Tapatalkiem
Odpowiedz
My natomiast wolimy ajwar z Lidl. Wg. mnie z Podravki kiedyś byl bardzo dobry- też kupowalismy.

Odpowiedz
Ekhemm… jak się kiedyś w pobliskim Lidlu ajvar Grill&Fun skończył i wziąłem zamiennik od Rolnika, to bym nie powiedział, że tak ogólnie "w Lidlu jest dobry ajvar" Big Grin
Odpowiedz
(02-12-2019, 09:21:46)Slavekk napisał(a): Ekhemm… jak się kiedyś w pobliskim Lidlu ajvar Grill&Fun skończył i wziąłem zamiennik od Rolnika, to bym nie powiedział, że tak ogólnie "w Lidlu jest dobry ajvar" Big Grin
Slavekk pewiem tak chodziło mi o ajwar z serii Deluxe(z Lidla), nie wiem jaki miał na myśli Tosho pisząc, ze jest ajvar w Lidl. Chociaż trochę obronie ajvar Grill&Fun kilka razy kupiliśmy i był naprawdę dobry. Może to zależy od zrobionej partii raz jest lepsza raz gorsza. Już wiele razy się naciłam na wielu produktach, które cały czas kupowalismy i zawsze były dobre. Przyszła inna partia tego samego produktu cos wiecej tam domieszali i to juz nie jest ten sam smak co do tej pory. Kiedyś kupowaliśmy ajvar z Rolnika był ok i nagle zmodyfikowali go dodając marchewkę. Dużo ludzi przestało go kupować. Po pewnym czasie poszli po rozum do głowy i zrobili fantastyczny ajvar(Moldawia) w wersji z serem feta i bez sera i oczywiście bez dodatku marchwi. Ajvar z feta to była poezja do dziś go pamietam, ale krótko go produkowali. Później sama do zwykłego ajvaru dodalam ser feta, ale to juz nie to samo. Wracajac jednak do Podravki na pewno masz rację, że ów ajvar jest dobry, z chęcią go spróbuje, ale kupie w tych marketach co wymieniles. Pamietam lata gdzieś około 2004, 5 lub 6 kupowalismy produkty z Podravki Ajvar, Relisch i Pindzur- toż to było niebo w gębie. Maly słoiczek trochę kosztował, czasami udało sie kupić w promocji wieksza ilość- dostępny był wtedy w sieci REAL.

P.S.: W Produktach, do których dodają marchewkę ( chodzi mi Lutenice, Ajvar i inne)- juz ich nie kupujemy. A ogólnie marchewkę lubię samą w sobie

Odpowiedz
Egon, dokładnie Deluxe
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
(03-12-2019, 09:41:35)Tosho napisał(a): Egon, dokładnie Deluxe

Odpowiedz
Pindżur relish i ajvar bodajże z Podrawki można kupić w Carrefour

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz