Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assistance
Jak dają taka możliwość to dlaczego nie skorzystać Smile Dzięki za info. Zawsze to sporo taniej (w przypadku, tfu, tfu, jak nie wystąpi zdarzenie Smile )
Odpowiedz
To tak samo jak kupić sobie garnitur- pójść na wesele i potem oddać Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Prawie tak samo - jednak część kasy zostaje u ubezpieczyciela Smile
Odpowiedz
(29-05-2016, 23:18:05)mrozek napisał(a): Bardzo źle słyszałem o starter24, ale to kilka lat temu.

Niestety tak jest nadal, niby oferta ADAC niestety to jest naprawdę niby.
Odpowiedz
Sprawa się rozwiązała...
Dzwoniłem do ubezpieczyciela mojego auta, okazało się że Asistance wersja Standard wykupione na cały rok z moim OC i AC obejmuje całą Europę dlatego nie wykupuję dodatkowego ...

https://cms.ergohestia.pl/_items/owu/pro...1464634489
Odpowiedz
(30-05-2016, 20:49:59)makej napisał(a): Sprawa się rozwiązała...
Dzwoniłem do ubezpieczyciela mojego auta, okazało się że Asistance wersja Standard wykupione na cały rok z moim OC i AC obejmuje całą Europę dlatego nie wykupuję dodatkowego ...

https://cms.ergohestia.pl/_items/owu/pro...1464634489

Też tak mam. W Proama...
Odpowiedz
(30-05-2016, 14:58:26)bateniki napisał(a): To tak samo jak kupić sobie garnitur- pójść na wesele i potem oddać Smile
Ubezpieczyciel to jak BHP w zakładzie pracy. Jak Ci coś spadnie na nogę to Twoja wina bo nie miałeś kasku.  Big Grin
Ubezpieczyciel nie będzie miał skrupułów żeby odmówić wypłaty odszkodowania czy też holowania itp. bo coś tam, coś tam. Angry
Jest możliwość to ja korzystam. Blush
Tyle, dziękuję.  Tongue
Pozdrawiam. Cool
Odpowiedz
(31-05-2016, 01:07:57)CarlosPL napisał(a):
(30-05-2016, 14:58:26)bateniki napisał(a): To tak samo jak kupić sobie garnitur- pójść na wesele i potem oddać Smile
Ubezpieczyciel to jak BHP w zakładzie pracy. Jak Ci coś spadnie na nogę to Twoja wina bo nie miałeś kasku.  Big Grin
Ubezpieczyciel nie będzie miał skrupułów żeby odmówić wypłaty odszkodowania czy też holowania itp. bo coś tam, coś tam. Angry
Jest możliwość to ja korzystam. Blush
Tyle, dziękuję.  Tongue
Pozdrawiam. Cool

Popieram CarlosPL :Smile poza tym oddajesz ubezpieczenie nie używane :Smile czyli to raczej jak kupić garnitur - zabrać ze sobą na wesele (ale się nie przebierać, może się przyda może nie) i oddać po weselu - wzięte na wszelki wypadek, nie używane Smile
Odpowiedz
Dobrze że dalem przyklad z garniturem, a nie z panny młodej Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
A wg mnie kupno i późniejsza rezygnacja np. z ubezpieczenia to już skrobanie tyłka szkłem i robienie z siebie dziada. Nie stać mnie na wczasy, samochód czy nowy garnitur, to nie kupuję. Koniec.

Urażonych przepraszam, urazić chciałem.

anes17, u większych i znanych towarzystw będzie dobrze. W przypadku tych mało znanych dokładnie zapoznaj się z warunkami.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości