Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assistance
#1
Jak wygląda u was sprawa z assistance na podróż ?

Ja się przyznaje że od czterech lat jeżdżę bez. Dwa razy Lanosem 99 rocznik i dwa razy Panda 2008 rocznik.
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#2
No Wawo to tak na kozaka
od paru lat zawsze z AC, jade spokojnie, bez nerwow, ale pamietam czasy bez- i wtedy wlasnie zawsze cos sie musialo wydarzyc, ma to swoje uroki ale dzis juz nie ryzykuje
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#3
W Generalli można wykupić dodatkowe assistance na podróż z różnymi opcjami typu nocleg, ubezpieczenie bagażu, auto zastępcze, holowanie itp, to wszystko przy tfu! jakiejś stłuczce. Na 15 dni koszt ok 120 pln. Myślę że warto.
Na poprzednim forum ktoś polecał ADAC, ale to raczej dodatkowe ubezpieczenie "od wypadków i choroby"
https://www.starter24.pl/oferta/podroz/czym-jest-starter-podroz/
Odpowiedz
#4
No ja mam full wypas w AC w pakiecie dilerskim ale na Polskę. Takie tam holowania, samochód zastępczy. Chociaż do końca nie wiem czy może to też obejmuje Europę. Muszę dryndnąć!
Odpowiedz
#5
Smile 
Ja mam OC w Aviva, tam jest podstawowy Assistance gratis. Ale jest tylko na Polskę, więc dokupuję rozszerzony na Europę, za 89zł na rok. Tak na prawdę to gwarantuje to głównie holowanie, naprawia się we własnym zakresie. Ale jak się auto popsuje w nocy, na jakimś "zadupiu" to lepiej żeby podwieźli pod warsztat niż stać i zaklinać rzeczywistość, że na pewno za chwilę będzie jechał tędy jakiś mechanik, który odpali auto za flaszkę [Obrazek: biggrin.png]
Ps. tak jest w mojej ubezpieczalni, ale być może w innych jest podobnie.
Odpowiedz
#6
Ja nie mam AC bo szewc bez butów chodzi.
OC wykupiłem w Compensie, bo chociaż nie jest najtańsze, to można dokupić wypasione asistance na Europę za 59 zł./rok.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
#7
powiem tak - ja mam auto na firmę, więc ubezpieczenie pełne na całą Europę, dodatkowo ta marka aut ma swoje ASS na całą Europę - zastępcze auto, dowóz paliwa, hotel na czas dostarczenia zastępczego itd...
w tamtym roku pierwszy raz totalnie bezstresowo jechałem do BG, wcześniej też kupowałem na okres letni pełny pakiet ale auto miało 15 lat więc czasem coś po drodze musiało się zdarzyć...
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#8
Teraz na rynek ASS wakacyjnych weszła AXA - 99zł pakiet wielkościowo porównawczy z tym 129zł Generali.

Ubezpieczenie zdrowotne jak co roku w Generali.
Zasada entropii - na tym polega ta zasada, że świat powoli zmierza do nieuporządkowania, i to co było dobre w gorsze się zamienia, i że do chaosu nieustannie wszystko zmierza...
Odpowiedz
#9
Co roku latałam samolotem, w tym roku odważyliśmy się ruszyć autem, a co Smile Assistance zagraniczne mam w pakiecie z AC, ale mam nadzieję, że mi się nie przyda tak jak karta EKUZ Smile Nie dajmy się zwariować Smile

PS. Ruszamy za 2 tyg do Świętego Własu. Jak tylko dopadnę w hotelu internet dam znać jak poszło Smile
Odpowiedz
#10
EKUZ obowiązkowo trzeba wziąć - 1-szy kontakt z lekarzem czy drobne sprawy zdrowotne.
Marcin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości