Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Byala Vista
#1
W zeszłym roku stacjonowaliśmy w kompleksie Byala Vista. Wszystkie formalności załatwialiśmy bezpośrednio przez stronę www.holidaylettinginbulgaria.com i słynną (na starym forum padały częste pytania o nią) Panią Dymitrovą.
Warunki przednie. Wszystko tak jak na zdjęciach (są zdjęcia każdego apartamentu) teren ogrodzony i pilnowany. Basen nie za duży, ale wystarczający. Do morza rzut beretem.
Firma ta ma też apartamenty w innych miejscowościach, ale niestety (albo stety) raczej w północnej części Bułgarii.
W zeszłym roku płaciliśmy za duży apartament A45 (dwie sypialnie i duży pokój z kuchnią) 54 euro, a mniejszy A44 (z jedną sypialnią i dużym pokojem) 36 euro. Teraz ceny są trochę wyższe, ale przy wcześniejszej rezerwacji i zniżce do przeżycia.
Co jeszcze? O Białej... Cicha miejscowość bez większych atrakcji. Dosyć uciążliwe położenie bo wszędzie pod górkę, ale mieszkając nad morzem nie ma problemu. Gorzej jak apartamenty są w górnych częściach miejscowości. Plaża wbrew niektórym opiniom do przyjęcia. Trochę nieszczególne dno, bo robi się dosyć szybko głęboko. Dla rodzin z dziećmi miejscowość idealna. Reszta może się lekko nudzić (co wcale nie oznacza czegoś złego).
Odpowiedz
#2
Posiadają również w Rawdzie, S Vlasie, Obzorze, nie jest tak źle, warunki jakie oferują w Rawdzie też przednie.
Odpowiedz
#3
Może źle trochę określiłem. My jeździmy większą grupą osób, a w wymienionych przez Ciebie miejscowościach mają pojedyncze apartamenty. W każdym razie godne polecenia miejscówki.
Odpowiedz
#4
(16-06-2015,10:16:02)Philodendron napisał(a): W zeszłym roku stacjonowaliśmy w kompleksie Byala Vista. Wszystkie formalności załatwialiśmy bezpośrednio przez stronę www.holidaylettinginbulgaria.com i słynną (na starym forum padały częste pytania o nią) Panią Dymitrovą.........

no to problem się rozwiązał, ale sam przyznasz, że niektóre ceny były atrakcyjne czyt. "podejrzane". No i po kliknięciu w street view nie tylko mi wychodziły jakieś dziwne miejsca.
Ale jak mówisz, z cenami już nadrobili Big Grin . Może po naszych wątpliwościach Angel
Odpowiedz
#5
Planuję pobyt w Obzorze w 2016 roku, ale biorę również pod uwagę Białą.
Lecę z żoną i 6-letnią córką.
Czy ktoś może mi polecić jakieś konkretne apartamenty dla 3 osób? Tu mogę sam poszukać http://www.holidaylettinginbulgaria.com , ale chodzi mi raczej o coś co ktoś już widział lub był w danym apartamencie.
No i jak z rezerwacją? Kto to jest Pani Dymitrova? Smile

Pozdrawiam wszystkich fanów bułgarskiego wypoczynku. Smile))

A... i jeszcze drobiazg.
Na różnych fotkach widziałem jakieś zjeżdżalnie (całkiem długie). Coś jak mini aquapark.
Czy coś takiego faktycznie jest dostępne w Białej?
Odpowiedz
#6
To jest ogólnie dostępna zjeżdżalnia wodna płatna dodatkowo.
Kwatery możesz spróbować poszukać tutaj:
http://bgstay.com/en-t-188-hotels-in-byala-bulgaria/2
Po prawej masz jeszcze dużo więcej hoteli w Obzorze np., a rezerwacja to już normalnie piszesz na maila i się umawiasz, ale wiele tzw. hoteli rodzinnych jest do wiosny zamknięta i nie odpowiadają.
Odpowiedz
#7
(19-11-2015,12:04:52)verdorn napisał(a): Planuję pobyt w Obzorze w 2016 roku, ale biorę również pod uwagę Białą.
Lecę z żoną i 6-letnią córką.
Czy ktoś może mi polecić jakieś konkretne apartamenty dla 3 osób? Tu mogę sam poszukać http://www.holidaylettinginbulgaria.com , ale chodzi mi raczej o coś co ktoś już widział lub był w danym apartamencie.
No i jak z rezerwacją? Kto to jest Pani Dymitrova? Smile

Na różnych fotkach widziałem jakieś zjeżdżalnie (całkiem długie). Coś jak mini aquapark.
Czy coś takiego faktycznie jest dostępne w Białej?

Ta zjeżdżalnia jest przy samej plaży, płatna – nie pamiętam czy 0,50 czy 1 leva. Z ta płatnością to tak jest różnie. Raz puszczali wszystkich jak leci  a raz kasowali. Ciężko powiedzieć od czego to zależało. Najprawdopodobniej jak była jakaś duża grupa z ośrodka to nie sprawdzali i można było zjeżdżać ile dusza zapragnie.
Odpowiedz
#8
Dzięki za informacje. Smile
Ta cena 0,5 - 1 lv. to za jeden zjazd? Jeśli tak, to jest to trochę chore.
Odpowiedz
#9
Niezbyt dobrze już pamiętam, ale to chyba coś koło 2 lv za 1/2 godziny (albo za 15 min)
Odpowiedz
#10
To miałoby już ręce i nogi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości