Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypożyczalnie aut w BG
jedna z tańszych firm, prywatna

carsburgas

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Czy coś ponad to? Mam w planach wypożyczenie auta ponieważ tym razem podróżuję samolotem, a chciałabym na miejscu parę rzeczy zobaczyć. Jakieś porady co do samego wypożyczania?
Odpowiedz
Witaj, mozesz odebrac samochod z lotniska. Wszystko zalatwiasz online, na miejscu czeka przedstawiciel firmy z umowa i kluczykami. Sprawnie dzialaja.
http://www.bourgas-airport.com/GettingAr...uage/en-US
Odpowiedz
Od dłuższego czasu przymierzam się do założenia takiego wątku. Napiszcie proszę o swoich doświadczeniach związanych z wypożyczaniem samochodu w Bułgarii. Spędzając corocznie wakacje lotnicze w Bułgarii, rok w rok obiecuję sobie, że w kolejnym sezonie to na miejscu wypożyczę auto, aby poeksplorować okoliczne atrakcje turystyczne. Nigdy jednak nie skorzystałam z wypożyczalni. Jest jakiś strach i obawa przed płaceniem kartą, pozostawianiem dokumentów, itd., itp...
Szczerze mówiąc, to dla mnie czarna magia - te całe ubezpieczenia, co brać co nie brać, czy pełny bak, itd..
Może znajdzie się więc ktoś, kto tak jak ja kiedyś krok po kroku w wątku samolotowym wytłumaczyłam podstawy kupowania i polowania na tanie bilety lotnicze - w tym wątku przedstawi takie ABC wypożyczania samochodów.
Myślę, że podawanie sprawdzonych przez nas usługodawców, z ceną takiej usługi, czy warunkami nie będzie reklamą - a pomocą dla nas zagubionych forumowiczów. Tak jak piszemy o hotelach, czy kwaterach, które odwiedziliśmy....czy o liniach lotniczych, którym także robimy niezły marketing Smile
Odpowiedz
Jako, że samochodem jeżdżę na wczasy to osobiście nie miałem okazji korzystać za granicą, ale wujek cuś podpowiada:
w Warnie 1-3 lipca
https://secure.avis.pl/car-results?vehic...sUasorSds=
w Burgas 1-3 lipca
http://www.rentalcars.com/SearchResults....lierFilter

Standardem jest, że bierzemy auto z pełnym bakiem i z pełnym oddajemy, powinny być ubezpieczone OC + AC i na stronach tych specjalistycznych firm można się zapoznać z warunkami wynajmu.
Albo można się umówić co do warunków "pieniężnych" za wynajęcie na kilka dni z lokalnym taksówkarzem. Może być korzystniej, bo wypożyczalnie z tego co pamietam pobierają dodatkową opłatę jak auto jest podstawiane ( i oddawane) pod hotel, a nie z ich bazy (np lotniska)  Cool
Odpowiedz
Przy wypożyczaniu auta my zawsze fotki auta dokładnie robimy , najlepiej przy wypożyczającym, potem nie ma problemu że jakaś rysa czy coś
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...

Odpowiedz
Szanowni

Czy ktoś z Was przerabiał temat typu: lecę do BG samolotem, wypożyczam na miejscu samochód na ok 10 dni i w ten sposób zwiedzam interior. Chodzi o to żeby nie tracić czasu i kasy na dojazd a z drugiej strony mieć własny środek transportu żeby zobaczyć to co się chce zobaczyć a nie koniecznie leży to przy szlakach komunikacji publicznej .....

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK to proszę o info o wypożyczalni i inne przydatne wskazówki.

pozdrawiam

GS
Odpowiedz
korzystalismy z takiej opcji dwa lata temu.
Samochod bralismy na 17 dni z Alamo/Enterprise na lotnisku w Sofii.
Mielismy wykupione pelne ubezpieczenie wiec wszystko poszlo gladko.
Otrzymalismy 3 miesieczne suzuki swift.
Wypozyczanie auta w Bulgarii nie nalezy do najtanszych jezeli porownany ceny z innymi krajami europy srodziemnomorskiej.
Ale niestety nie mamy innego wyboru gdyz przylatujemy z wysp wiec czas dojazdu jest znacznie dluzszy oraz dochodza koszta promu.

Czy jadac z Polski oplaca sie taka opcja ? Wszystko zalezy w jakiej cenie znajdziesz przelot oraz co jest najwazniejsze dla ciebie ?
Warto usiasc przeanalizowac, porownac koszty.

Zaleta wlasnego auto to zawsze brak limitu bagazowego ( pojemnosc bagaznika Smile ) oraz to ze mozna pozwiedzac rowniez po drodze, samochod na miejscu to zawsze wiecej dni na wypoczynek
Odpowiedz
Dedote wypozyczal w 2018 auto (odbiór i zwrot) na lotnisku w Burgas. Byl z wypozyczenia auta zadowolony i poleca

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
W 2018 przylecialem z kolegamy na lotnisko w Burgas lotem z Rzeszowa.
Chlopaki miale wszystko pozalatwione przez internet- odebrali sme 2 auta Opel corsa i Toyota AYGO
z tego co pamiętam to ceny bili bardzo przystępne.
Z tego lotu to mialem wrażenie że polowa pasazerow stalo w kolejce po autoSmile
Tlumacze to z okresu po zasezonem- polowa kwietnia.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości