Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święty Włas / Свети Влас
z tego co pamiętam w Kotvie i Rusinie rozumieją jak zamawiasz po polsku
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
no tylko trzeba wiedzieć co się chce zamówić

bastek to twój pierwszy raz w BG ? słownik można zanabyć za grosze, a zresztą na forum jest sporo zdjęć z menu z restauracji - nawet tegorocznych ( bzyq) - tam popatrz
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Bartek w tamtym roku był w Rawdzie i jeden dzień w Primorsku.
Odpowiedz
(08-08-2017,09:34:43)peter napisał(a): no tylko trzeba wiedzieć co się chce zamówić

bastek to twój pierwszy raz w BG ? słownik można zanabyć za grosze, a zresztą na forum jest sporo zdjęć z menu z restauracji - nawet tegorocznych ( bzyq) - tam popatrz

drugi, no właśnie trzeba wiedzieć, dobra, startujemy do Kotvy, zobaczymy... Jak nas ugoszczą tak jak Teresa w Primorsku w Rodopskich to będzie gitarra...
Odpowiedz
wyszliśmy z mieszkania i po 300 metrach padł internet, no to sadzimy z pamięci przecież to prosta droga. Tym sposobem trafiliśmy do vodopadi...
Jest git. mam pod korek i jestem zadowolony...
Odpowiedz
wczoraj dotarliśmy do kotvy, pierwsza klasa. W Kotvie mają menu PO POLSKU !
Odpowiedz
no - to podjadłeś Smile
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
W Rusinie też menu po Polsku
Odpowiedz
slawqko, nie widziałem, pytaliśmy miłej Pani kelnerki i też że NE
Odpowiedz
Dalej w Rusinie dają na dzień dobry kieliszek domasznej rakiji ?
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sweti Konstantin i Sweta Elena / Свети Константин и Елена Wawo 10 8,974 30-04-2022,21:35:51
Ostatni post: bateniki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości