Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święty Włas / Свети Влас
Dzisiaj wizyta u Stefana...jeśli ma siwe włosy ...to nie częstował Tongue ale do rzeczy... rakija, 2x cola, frytki, makrela, pstrąg, 3x piwo= 30 lv...pozytywnie Smile szybko podane i smaczne Smile latające stada much trochę przeszkadzają ale po rakiji i 2 piwach już się nie zwraca na nie uwagi Wink ogólnie wizyta na plus Smile ... po drodze do Vlasu jest taka knajpa...Serbska Skara...jadł ktoś tam?? ceny w menu baaardzo przystępne i generalnie wygląda smacznie...może jutro się skusimy Smile
Odpowiedz
(15-08-2017,16:54:23)coffe napisał(a): szybko podane i smaczne Smile latające stada much trochę przeszkadzają
no właśnie, całe pozytywne odczucia wuj strzelił przez te muszyska.
Odpowiedz
Witam, jak oceniacie tę miejscowość jeśli chodzi o spokój, ciszę, ładne plaże? Poszukuję spokojnej urokliwej miejscówki na przyszłe lato. Rozważałem Słoneczny Brzeg, ale z ciszą raczej ma niewiele wspólnego oraz Primorsko, ale chyba Św. Włas ciekawszy. Proszę o opinie, porady Smile
Odpowiedz
Sv Wlas musi być dobry skoro członkowie naszego rządu spędzają tam wakacje Big Grin
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/tak...13245.html
Odpowiedz
Powiem tak..ja 3 raz jestem w Słonecznym Brzegu i za każdym razem wybieram hotel na skraju SB...jest cisa i spokój a zarazem bardzo blisko do nocnego życia.. a dzisiaj sprawdzona "serbska skara"... niestety kanjpka bardziej dla gości hotelu ...coś na wzór all inclusive...dla zainteresowanych mieści się dosłownie zaraz za tablicą wjazdową St. Vlas...
Odpowiedz
(16-08-2017,22:19:51)MARK1 napisał(a): Witam, jak oceniacie tę miejscowość jeśli chodzi o spokój, ciszę, ładne plaże? Poszukuję spokojnej urokliwej miejscówki na przyszłe lato. ... Proszę o opinie, porady Smile

Jeśli chodzi o ciszę i spokój to trafiłeś, Svety Vlasy jest dla Ciebie. Ładne plaże to trudne pytanie, nie są duże i ładne ale są. Pojawiły się nowe plaże, kosztem istniejących klifów.
Odpowiedz
z Vlas masz blisko do Elainte tam to jest mega cisza i spokój , byłem tam na spacerze
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Dziękuję za dotychczasowe uwagi i podpowiedzi ☺
Odpowiedz
Dzisiaj wizyta w Kotvie, mega pozytyw !!! 3x TAK Smile
Odpowiedz
ostatnia wizyta w kotvie była 17.08. Coś było grubo nie tak !!! Zamówiona zupa grzybowa była ... niesmaczna, niedoprawiona i podjechana mąką z której goniły kluski no i nie do końca gorąca . Parę dni wcześniej grzybowa to był pyszny krem ! Młodzież wzięła pizzę ( goniący kurczak czy coś takiego) Też bez szału, niedoprawiona a kurczaka było...
Dla mnie nr 1 to Rusina !!!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sweti Konstantin i Sweta Elena / Свети Константин и Елена Wawo 10 8,974 30-04-2022,21:35:51
Ostatni post: bateniki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości