Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obwodnica Bukaresztu
Wjazd na południową obwodnicę Bukaresztu:
wjazd na CB od Pitesti
Wyjazd z południowej obwodnicy do Giurgiu
wyjazd w stronę Ruse
Stan nawierzchni kilka lat temu

Jeżeli jedziemy do domu od strony Giurgiu/Ruse to skręcamy w prawo z E70 w tym miejscu
dojazd do century
Następnie na skrzyżowaniu wskazane jest skręcić w lewo na Pitesti:
wjazd na centure

"lewo jest tam gdzie mamy duży palec u prawej nogi"
Odpowiedz
Dzięki za info.

Na podstawie tych info chyba skuszę się na obwodnicę.
Jechałem (??) nią 2 lata temu, w korkach straciłem 2h i mało co nie urwałem zawieszenia.... stąd moje uprzedzenie i powrót <61>, ale z Waszych informacji wynika, że dziś to wygląda dużo lepiej.

Jeszcze raz "podziękował".
Odpowiedz
Wygląda dużo lepiej, ale na przejazdy kolejowe i tak trzeba uważać i odpowiednio zwolnić.
Odpowiedz
Witam

Osobiście wybrał bym drogę 61 i nie martwił bym sie czy
jest ruch na obwodnicy czy też go nie ma. Na tej drodze
ruch raczej znikomy ale to moje osobiste zdanie. Każdy
wybiera co mu lepiej pasuje
Pozdrawiam i szerokości Kris
Odpowiedz
Moim zdaniem droga 61 zawsze w dzień. Zwłaszcza w tygodniu.
W nocy lub w niedzielę centura lub jak ktoś nie widział Bukaresztu przez centrum.
Odpowiedz
w sobote tez jest pusto na centurze
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Odpowiedz
Jazda przez Centurę ma swoje zalety, zwłaszcza w sobotę/niedzielę. My jechaliśmy w zeszłym roku , dojazd do Century autostradą, spokojnie (uważając przez przejazdy kolejowe) przez obwodnicę i potem bardzo dobra droga do Ruse. Piszecie, że remontują drogę na most - wreszcie, bo była porażka.
Odpowiedz
Jechałem południową obwodnicą w ciągu dnia i było dobrze, asfalt prawie bez dziur. Polecam.
Odpowiedz
Południowa Obwodnica Bukaresztu sprawdzona wczoraj nocą i jest w idealnym stanie.Po burzy nie było nawet kałuż.Polecam.
Odpowiedz
Witam. Wjechałem i wyjechałem tak jak piszesz. To była sobota po 23 ich czasu. Żadnych utrudnień i tylko pierwsza droga ma pierwszeństwo, ale nic nas nie zatrzymało .Ja wolę postać nawet chwilę w korku, niż krążyć po nocy po jakichś wsiach, gdzie łatwo o przygodę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości