Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obwodnica Bukaresztu
#11
Witam obwodnicą południową jechałem w piątek nocą można powiedzieć ,że jej stan jest idealny -nawet przejazdy kolejowe równe nie ma tylko linii poziomych
Odpowiedz
#12
Czyli znowu polozyli asfalt na całej długości ;>
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#13
Część była zrobiona w poprzednim roku ,a teraz widocznie dokończyli początek [koło cementowni] Jest naprawdę dobrze choć niewiele widziałem w nocy jadąc 120 km/h, trzeba tylko uważać na wjazdach .
Odpowiedz
#14
Jeszcze jedno pytanko: a mianowicie jak najlepiej przejechać obok Bukaresztu, czy tak podałem, czy obwodnicą (centurią czy jakoś tak)?
Odpowiedz
#15
(24-06-2015,20:36:43)kilkujadek napisał(a): Jeszcze jedno pytanko: a mianowicie jak najlepiej przejechać obok Bukaresztu, czy tak podałem, czy obwodnicą (centurią czy jakoś tak)?

Lepiej obwodnicą ale w weekend możesz pakować przez centrum.
Odpowiedz
#16
kilkujadek - to zależy jaki dzień tygodnia: weekend to przez centrum możesz jechać, na tygodniu oprócz pn i pt płd obwodnicą, pn\pt to chyba najlepiej drogą 61 do Ruse
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#17
Witam
Ja osobiście w zeszłym roku minąłem Bukareszt
drogą nr 61 przez Vanatorii Mici. Na początku
droga niezbyt dobra (cały czas trwają prace remontowe)
ale później spoko można przycisnąć.
Wybierając ten wariant nie trzeba zastanawiać się czy są
korki na obwodnicy czy ich nie ma. Polecam
Pozdrawiam i szerokości Kris
Odpowiedz
#18
Droga 61 /Vanatorii Mici/ w zeszłym roku w lepszym stanie niż jeszcze 2,3 lata temu.
Największe dziury były załatane. W dzień spokojnie do przejechania.
Najgorszy odcinek to pierwsze parę km od V.Mici

A i folkloru rumuńsko-romskiego przy tej drodze można czasami poobserwować.
Odpowiedz
#19
Różnie to bywa, ale ja akurat w tamtym roku miałem chyba szczęście, bo jadąc w obydwie strony przez obwodnice miałem dosłownie pustą drogę. Fakt że w jedną stronę byłem tam koło 1 w nocy, a z powrotem to była sobota i godzina między 12 a 14, ale dzięki temu czasowo troszkę nadrobiłem. A poza tym jazda drogą 61 w nocy jakoś mnie nie przekonuje, w nocy wolę się trzymać głównych dróg. Ale gdybym trafił na korek w jedną stronę i stracił np. około godziny to w drodze powrotnej poważnie bym się zastanowił i chyba odbiłbym na Ghimpati i dalej Bolintin-Vale. Oczywiście jazda w dzień.
Póki co moje wrażenia z przejazdu przez obwodnice są całkiem pozytywne, pomimo tych nieszczęsnych przejazdów kolejowych.
Odpowiedz
#20
Bo jeśli tylko sama obwodnica poludniowa ma w miare świeży asfalt a co jakis czas go klada to w weekend jedzie sie na relaksie. Dla tych co jada na Constante to lepiej wybrac północna. Ja lubie podziwiac rumuński folklor wiec zapewne wracajac z bg wybiore vanatorii. Do BG jade przez centrum Bukaresztu na Constante a poźniej odbijam raczej nie na Vama Veche a Negru Voda
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości