Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trasa Transfogarska - stan drogi, czas przejazdu, itp.
Aha no tak też można, z tym że na zamku w weekend jest tłum

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
zamek w środku mnie nie interesuje nie jest to kotor czy dubrownik interesuje nas usytuowanie, otoczenie i śniadanko w plenerze ... tak wiem dużo straganów ale tak jest wszędzie gdzie komercja
Odpowiedz
To mają tam fajny mały park koło zamku i jak byłem ostatnio prawie bezludnie

Odpowiedz
Gdyby ktoś pytał czy już otwarta?

Odpowiedz
dżek ty to przy piątuniu potrafisz humor poprawić ..... chyba że śniegu już nie będzie i w czerwcu będzie latane po DN7C
Odpowiedz
Do końca czerwca powinni się uporać. W końcu robią to co roku.
Odpowiedz
Kilka lat temu, wrzucał ktoś zdjęcia z przejazdu w połowie lipca i było jeszcze duuuuuuużo śniegu. W tym roku zima w wielu miejscach Europy jest dość uciążliwa i w lipcu wszystko jeszcze może się zdarzyć.
Odpowiedz
Pierwszy raz jechałem na początku lipca około 10 i śnieg leżał jeszcze w rowach ale trasa była przejezdna. Gorzej jak teraz pod śniegiem coś wyjdzie np. obsunięcie ziemi, to pług tego tak łatwo nie zepchnie

Odpowiedz
znalazłem to http://muntii-fagaras.ro/en/webcam kurde po jeziorze balea ludzie na nartach napierniczają
Odpowiedz
        W zeszłym roku 24-go czerwca droga zamknięta dla autokarów. My przecisnęliśmy się między betonowymi blokami na milimetry. W górnych partiach śnieg na poboczach ale ślisko i mgła która zakrywała widoki.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz