Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transalpina - stan drogi, czas przejazdu, itp.
#91
A Karpackie przełęcze leżą bardziej na wschodzie niż te Szwajcarskie.
Odpowiedz
#92
Czyżby Transalpina była już otwarta? Google Maps pozwala już wyznaczać tamtędy trasę w przeciwieństwie do TT

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#93
Prawdopodobnie zamykają znakiem zakaz ruchu, jedziesz wtedy na własną odpowiedzialność [emoji41]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#94
Filmik z 29 maja:



Na stronie na FB info z wczoraj, że nadal zamknięta.
Odpowiedz
#95
Widać że auto spokojne przejedzie już.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#96
Dzisiaj ponoć mają komisyjnie ustalić datę otwarcia Transalpiny (wg informacji z FB)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#97
Droga otwarta!
Odpowiedz
#98
04.06 - Transalpina OTWARTA! Filmik z oficjalnego otwarcia:

Odpowiedz
#99
No to - drum bun.

Jeszcze 1,5 miesiąca i zobaczę trasę w realu.
Odpowiedz
14 lipca 2019r. trasa zaliczona. Trudno pisać o czasie przejazdu bo jest to indywidualna sprawa podróżnego. Każdy robi tyle postojów ile chce. Ogólnie trasa przejezdna. Mały odcinek (300 m ) bez asfaltu. Trasę oceniam na bardziej trudną niż Transfogarską. W niedzielę 14 lipca kilkakrotnie na trasie zastał mnie deszcz ale był krótki i kilka minut po opadach asfalt był suchy. O opadach świadczyły górskie potoki pełne brązowej wody. Dla wybierających się na przejazd trasy radzę napełnić zbiorniki z paliwem. W górach paliwo ucieka szybko ze zbiornika, podjazdy powodują duże zużycie.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przejścia graniczne - ogólne informacje, czas oczekiwania Wawo 640 552,358 16-08-2023,23:34:33
Ostatni post: igi123
  Trasa Transfogarska - stan drogi, czas przejazdu, itp. dżek 229 224,004 05-07-2022,21:17:18
Ostatni post: gregorex

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości