Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transalpina - stan drogi, czas przejazdu, itp.
#71
Photo 
Czy ktos jechal tym skrotem ? czy raczej go omijacie ?

[Obrazek: skrot.jpg]
Odpowiedz
#72
Jechałem 3 lata temu, tam dalej jest transalpina Big Grin jedziemy po górkach, pośród wiosek, ale droga była wtedy w miarę OK, nie mam złych wspomnień po tamtym odcinku Tongue tylko, że się nie nadgoni bo góry i doliny są dalej.
Odpowiedz
#73
Bede jechal z Bialej Do Novaci gdzie mam nocleg. Chce ominac to Bengesti ...
Odpowiedz
#74
Acha w tą stronę, no to ja spokojnie tak jechałbym


Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#75
Dobrzy ludzie, mam pytanie. Ile zajmie przejazd Transalpiny? Startujemy z rana w Novaci i jedziemy na PN. Chodzi o to aby coś na spokojnie obejrzeć, pokontemplować i zrobić nocleg, tak myślę, w okolicach Turdy.
Odpowiedz
#76
Do Sugag liczyłbym z 5 godzin na spokojnie[emoji846]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#77
Ja przejechałem w 4 godziny z zatrzymaniem kilku minutowym na fotki w 2 miejscach + 1 zatrzymanie na nieudane próby w dwóch pensjonatach/restauracjach na szczycie Transalpiny żeby coś zjeść. A nieudane dlatego że nie można było płacić kartą. Jechałem właśnie z pd na pn.
Odpowiedz
#78
No, czyli gdybyś miał gotówkę to i ta godzinka na obiad by się znalazła[emoji41]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#79
Z Sugag do Turdy gdzie planujemy nocleg pozostanie nam 2 godziny jazdy. Także z tymi 5 godzinami wyjdzie nam duża rezerwa czasowa na spokojny przejazd. W Turdzie będzie czas na spacer po mieście bo w kopalni byliśmy rok temu. Dzięki panowie!
Odpowiedz
#80
No to w tym roku Transpalina do zaliczenia. Atak przepuszczę 14 lipca. Trasa z PN na PD. A pogoda... trudno jaka będzie taka zostanie. 


------------------------------------------

Dni do wyjazdu: 176  [Obrazek: tongue.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przejścia graniczne - ogólne informacje, czas oczekiwania Wawo 640 552,358 16-08-2023,23:34:33
Ostatni post: igi123
  Trasa Transfogarska - stan drogi, czas przejazdu, itp. dżek 229 224,004 05-07-2022,21:17:18
Ostatni post: gregorex

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości