Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini przewodnik po restauracjach w Sozopolu
#11
Barrakuda: zupa jagnìęca 2,50, kotlet jagnięcy, ryż, garnitura 12,50. Żona wylosowała węgorza za 11 lv, 50 g rakiji 2,00. Rakija lekko chrzczona. Ocena: 5.
Odpowiedz
#12
Veranda, ul Odessa. Na zdjęciu z tamtego roku jeszcze jako Laguna.

Potrawy dopieszczone, menu bez fotografii, ceny trochę wyższe niż w okolicy.
Ogólnie można podsumować - na 5+.
Odpowiedz
#13
(30-07-2016,16:36:27)dżek napisał(a): Na zdjęciu z tamtego roku jeszcze jako Laguna.
Niezupełnie.. Smile
Laguna jest, istnieje dalej. To ten biało niebieski hotel i restauracja za Verandą.
Wcześniej Ilian miał w tym miejscu drewnianą restaurację o nazwie Panorama. Zburzył ją jesienią 2013 i rozpoczął budowę nowego budynku. Rok temu jeszcze pokazywał nam niewykończony budynek w środku. Oglądaliśmy kuchnie już z wyposażeniem - pełna profeska, to restauracja z prawdziwego zdarzenia, a nie jakaś sezonowa buda z dykty. Smile

Pzdr
Marek
Odpowiedz
#14
Tak, zgadza się, już teraz wiem. Laguna to hotel a Veranda daje radę choć wg. mnie menu mają trochę krótkie. Byliśmy dziś drugi raz i powiem, że wybór był mocno ograniczony...
Odpowiedz
#15
Żona mi jeszcze podpowiada, że pyszne desery(nie jadłem to i nie wiem) i dania w ogóle bardzo dobre. Także Veranda wymiata...plus Ilian, który dwoi się i troi aby każdy wyszedł najedzony i zadowolony z ucztowania.
Odpowiedz
#16
podpisuję się pod słowami dzeka

ten suflet co się tak zajadali nasi pod koniec wymiata, a i lody świetne
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#17
(31-07-2016,09:07:31)dżek napisał(a): Żona mi jeszcze podpowiada, że pyszne desery(nie jadłem to i nie wiem) ...

No tak, ty wolisz mastikę Smile
Odpowiedz
#18
Forumowa naklejka przed Verandą:

[Obrazek: 13874906_1050439191691813_968388680_n.jpg]

W środku szukajcie drugiej.
Odpowiedz
#19
bulgaricus.pl approves Smile
Odpowiedz
#20
[emoji106]

TapaTalkiem klepane.

Pzdr
Marek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości