Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport miejscowy kolejowy i autobusowy - rozkłady jazdy
#71
Raphael , tego obrazku nie widać Sad

Zależy od kontekstu! Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#72
Pierwszy raz użyłem ZdjęciaGoogle i już się pomataczyło - minus dla nich Smile ... ale dajmy im drugą szansę:

[Obrazek: _T3hFkzE2WwAo_mj_oOfj47mkS9DQWpwAtSdCw4q...00-h527-no]

... a jakby się miał znowu pomataczyć, to jeszcze link: https://photos.app.goo.gl/gxiK6KfgBYxfe2Y78
Odpowiedz
#73
Obrazek widoczny. Bate, odśwież stronę...
Odpowiedz
#74
W tym rozkladzie są oznaczone przystanki autobusowe.
Ten transport w malich wiosek powoly umiera.
Bułgarska wiesz się obezludnia, co roku kilkadziesiąt wioski są zaliczane z map Sad
Dobrze Tosho napisal że r-n to razklon.To jest skrzyżowanie w ksztalci literki "T"
Jest tam przystanek że by autobus nie tracil czasu zjeżdać z glównej drogi do wioski, gdzie i tak pasażerów nima.
A jak komusz trzeba-wyjdzie na glównej drogi.
O to taki przybitek od czasów mlodego Żywkova Smile

https://www.google.bg/maps/@42.6913679,27.5796807,3a,89.6y,144.97h,62t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_fD8OfmmpoFJn5MAf60WFA!2e0!7i13312!8i6656

Kiedysz przewoznik byl jeden i przystankiów bilo i rozklady też...
W Polsce zawsze podziwialem organizacja PKS na wsi Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#75
Witam mam tylko kilka pytań proszę o pomoc

Czy liniami autobusowymi w Słonecznym Brzegu/Nessebarze chodzi mi o 10 i 11 dojadę do Pomorie? chciałbym zwiedzić Pomorie ale widziałem że jedzie do centrum 7 natomiast bardzo rzadko i moje pytanie brzmi czy ta 10 i 11 przejeżdza albo wjeżdża do Pomorie czy jedzie dalej jeżeli ktoś wie gdzie się zatrzymują to poproszę o zrzut np z google street chodzi mi o przystanek gdzie wysiadam w Pomorie z 10 i 11 i potem gdzie wsiadam żeby wrócić do Słonecznego Brzegu

I kolejne pytanie czy tymi 10 i 11 dojadę to Burgas ale centrum ? czy one tylko jadą do lotniska 
Jak ktoś wie to też bym prosił o zrzut z google street gdzie jest końcowy przystanek 10 i 11 oraz powrotny do Słonecznego Brzegu

Bardzo proszę o pomoc za granicą nie byłem 12 lat i trochę się obawiam gdzie wysiąść itp a nie chce siedzieć tylko w Hotelu na wakacjach Wink
Odpowiedz
#76
szymon347, proszę o powściągliwość w zadawaniu tego samego pytania w kolejnym wątku.
Odpowiedz
#77
Nadal nie otrzymałem konkretnej odp więc po co to forum?
Odpowiedz
#78
Przeważnie dla tych, którzy wchodząc w gości potrafią powiedzieć "dzień dobry" czy jakoś tak, owszem pytają się o wszystko, ale potrafią też zrozumieć, że może ktoś tego nie wie, czy też wie, ale nie siedzi cały czas w necie i trzeba czasami chwilkę poczekać, nie mówiąc już o tym, że sam się potrafi dzielić, może nie od razu.
Widocznie też trafiają się tacy, dla których to forum nie jest przeznaczone, bo na grzecznie zwróconą uwagę, nie potrafią zrozumieć, że nie są pępkiem świata, a nawet forumowym. Na zadane powyżej pytanie musisz sobie jednak sam odpowiedzieć, podobnie jak nieraz czyni o część z nas.
Sorrki, na codzień ostatnimi laty spokojny jestem, zazwyczaj. Uważam jednak, że sporo podpowiedzieliście Koledzy użytkownikowi szymon347, ale widocznie nie ta jakość.

Kończę jednak ten offtopic, bo to pewnie i tak nie ma sensu, wróćmy więc do transportu. Ja od siebie mogę powiedzieć, że szkoda, iż że nie ma stałej linii w Aheloy nad samo morze, bo nie chce mi się na piechotę chodzić.
Odpowiedz
#79
Dzień dobry Wszystkim,
Po raz pierwszy w przyszłym roku wybieram się do Bułgarii z pominięciem biura podróży. Wybór padł na Sozopol. Ląduję ok. 21.00 w Burgas - dlatego w jedną stronę skorzystam z transferu taxi: http://burgastaxiservices.eu/. Gość z firmy namawia mnie także na kurs powrotny ( ok. 12.00 ), ale wolałbym zaoszczędzić te kilkanaście euro i dojechać na lotnisko busem. Dlatego też bardzo proszę o "łopatologiczne" wytłumaczenie jak to należy zrobić, na jakich przystankach wsiąść/wysiąść żeby się nie pogubić. Uprzedzam ewentualne uwagi, że przeczytałem cały wątek związany z transportem i nie znalazłem informacji która mnie interesuje.
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Odpowiedz
#80
Kilkanaście euro w porównaniu z kosztem całych wakacji to pikuś. Z Sozopola do Burgas kursują busy. Tu wyszukiwarka: http://mbus-bg.com/page.php?n=19330167&SiteID=1002
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozkład jazdy pociągów arka 10 13,728 17-08-2016,13:10:15
Ostatni post: teresa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości