Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nesseber / Несебър
Wilk Morski dokładnie tutaj. Tak jak piszę nie pamiętam czy nazwa jest ta sama co teraz i na zdjęciu z google maps nie ma napisu, że dla polaków zniżka - może już jej nie dają. Ale jedzenie było pyszne. Centralnie stajesz plecami do dworca autobusowego w Nesseberze i widzisz knajpkę.
Odpowiedz
(27-05-2016, 13:52:49)galin88 napisał(a): Ktoś zna jakieś fajne knajpy w Nessebyr gdzie można zjeść smacznie dania z kuchni bułgarskiej?

Jeżeli chcesz smacznie to tu https://www.google.pl/maps/@42.657735,27...56!6m1!1e1

cała reszta to kompromisy
Odpowiedz
Pojadę i sprawdzę, ale piwo temu kto powie mi gdzie zaparkować, żebym nie zgłodniał zanim dojdę z powrotem do samochodu.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
Na nowym mieście przed groblą.
Odpowiedz
Możesz przejechać przez groblę i jechać w lewo, jest duży parking w porcie i kilka mniejszych. My zawsze zatrzymujemy się w porcie.
Odpowiedz
Wydaje mi się bo sam nie parkowałem ( z Rawdy raz piechotką śmignąłem w pół godziny) że na nowym można zaparkować za free bo na starym to pewnie z 3-5 LV za godzinę (?)...
Odpowiedz
To jak z tymi parkingami w nowym Neseber interesuje mnie parking w tej okolicy bo hotel mam festa panorama a on nie dysponuje własnym parkingiem i muszę gdzieś w okolicy zaparkować samochód na 10 dni i nie wiem czy te parkingi w okolicy są płatne a jeżeli tak to jak dokonuje sie płatnośći? bo parkometrów nie widzę ? widzę tylko że miejsca parkingowe sa ponumerowane ale żadnych znaków odnośnie płatności za parking?
Odpowiedz
jozef, obawiam się, że na dluższy czas to będzie problem ale jak sobie szedłem z Rawdy to tak między blokami jakby się zatrzymać na 2-3 godzinki to nie byłoby problemu...
Odpowiedz
Naprzeciwko tego miejsca jest parking wchodzi sie od głównej ulicy . Jak bedziecie korzystajcie nie z menu głównego , a z menu dnia, to taka osobna karteczka Smile. Zresztą nie tylko tam a w większości knajp nie turystycznych . Taka dobra rada Smile
Odpowiedz
Normalnie Smile
w budce przy barierki!
Co ty, niemasz zamiaru korzystać z auta?
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości