Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomorie / Поморие
to jest plaża z czarnym piaskiem , mozna nia doiść do Aheloj gdzie juz robi sie żółta. Jeżeli szukasz samotności to, to jest Twoje miejsce Smile
Odpowiedz
To jest jedno z obowiązkowich miejsc których odwiedzam będac nad "naszym morze"

autem dojedziesz do:
https://www.google.pl/maps/dir/42.759743...!3e0?hl=en

tu jest taki turek co za 5 leva cie obsmaruje blotem i zakopie w piasku Smile

a tu można bardzo tanio zjeśc i napić sie:

https://www.google.pl/maps/@42.5770309,2...6656?hl=en

to zdjęcie jest bardzo stare Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Dzieki za odpowiedzi Wink
czyli nie jest to zamkniety teren, bo zauwazylem ze nie ma tam wjazdu a na Google nie ma zdjec i myslalem ze nie mozna tego przejść do końca
Swoją drogą dlaczego piasek jest tam ciemny? Czy jest to związane z jeziorem?
Odpowiedz
Ja chciałbym przejść ten cypel od strony Aheloy a mianowicie wysiadłbym na przystanku Camping Aheloy Cool  (???? gdziekolwiek to jest bo obleciałem pół Google i nie ma dokładnej lokalizacji) mogę się sugerować tylko schematem linii że ten przystanek jest za przystankiem Aheloy, ale gdzie i ile stamtąd jeszcze trzeba iść do początku mierzei to tego nie wiem. Może ktoś wie? Exclamation Huh  Linia nr 7 (zamieszczam schemat)
Jak juz uda mi się przejść ten skrawek (pewnie około 6-6,5 km) to dojdę do Pomorie tam zjem, zwiedzę to miasteczko i stamtąd wrócę już busem do Słonecznego B gdzie będę miał nocleg. A pytanko może ktoś zna położenie przystanku linii nr 7w Pomorie?

[Obrazek: 7linemap.png]
Odpowiedz
Na samym początku od strony Aheloi są błotka lecznicze, podobno pomaga na wszystko. Smile, ludziska się taplaja i to za darmochę, jest stary bunkier i troszkę golasów.

Z tego przystanku odjedziesz do Rawdy, Słonecznego i Neseberu

To jest zaraz po wyjściu z deptaku w Pomorie lub w nowej części hotelowej
Odpowiedz
(28-05-2016, 16:54:01)aekzal napisał(a): Na samym początku od strony Aheloi są błotka lecznicze, podobno pomaga na wszystko. Smile, ludziska się taplaja i to za darmochę, jest stary bunkier i troszkę golasów.

Z tego przystanku odjedziesz do Rawdy, Słonecznego i Neseberu

To jest zaraz po wyjściu z deptaku w Pomorie lub w nowej części hotelowej

a masz moze jakies fotki z tamtąd? Czy trzeba isc po błocie czy jest też piasek ? Pytam bo nie wiem jak sie ubrać na co być przygotowany

Szczególne dziękuję za wskazanie miejsc przystanków w Pomorie
Odpowiedz
Plaża i dopiero za plażą są błotka.
Odpowiedz
Czy ktoś wie gdzie dokładnie jest Aquapark w Pomorie, czy jest przy głównej drodze bo w GoogleMaps jeszcze nie oznaczony, nie mogę też znaleźć ich strony internetowej, byłbym wdzięczny za informacje bo chcemy się wybrać z Białej na stare miasto i przy okazji Aquapark...
Odpowiedz
Nie wiem czy już otwarty ale przy głównej drodze, po prawej stronie od wjazdu z kierunku Słoneczny Brzeg do Burgas.
Pytanie do Orlina.
Odnośnik do artykułu podanego przez Orlina
Odpowiedz
Dokładnie jak sie mija Pomorie po prawej. Nie wiem tylko czy juz otwarty
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości