Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomorie / Поморие
(15-07-2016, 11:58:08)orlinezze napisał(a): Dokładnie jak sie mija Pomorie po prawej. Nie wiem tylko czy juz otwarty

Orlin dzięki, a nie mógłbyś gdzieś spytać, kogos znajomego czy jest otwarty? Dzieciaki mnie męczą.
W Słonecznym Brzegu bylismy ale dużo ludzi i trzeba czekać a ten wydaje się większy.
Odpowiedz
Aquapark pomorie od dziś otwarty
[Obrazek: c587cc61942f5804fb350ee3fa305473.jpg]
Odpowiedz
Orlin, dziękuję, dobra wiadomość, niestety my już jutro wracamy do Polski i nie skorzystamy. Byliśmy za to w aquaparku w Złotych Piaskach po raz drugi i znowu miłe zaskoczenie - nie dużo ludzi, brak kolejek na zjeżdżalniach, super ...
Odpowiedz
A jak ceny sie przedstawiaja w Aqua parku w Pomorie?Nigdzie w internecie nie moge znalezc......
Odpowiedz
Od 31 lipca zaczynam wakacje w Pomorie Smile (13 dni). Budowę aquaparku można było zobaczyć na goole. Cieszę się, że już jest otwarty. Jadę do Bułgarii pierwszy raz (w ogóle to pierwszy wyjazd zagraniczny, dotychczas Bałtyk (w większości), lub Tatry), wybór miejscowości trochę przypadkowy, jednakże myślę, że jako baza wypadowa może być w sam raz. Ceny wejściówki także mnie interesują. Może ktoś będzie przejeżdżał obok i zrobi parę fotek (w tym cennik).
Odpowiedz
https://www.sunsetaquapark.bg/#zavedeniya

W Pomorie obowiązkowo idz na czarnej plaży i skorzystaj z blotnich procedur u turka Karlo /gada po polsku/
to tu:

https://www.google.bg/maps/place/Pomorie...!1e1?hl=en
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Błotne kąpiele mam zamiar zaliczyć. Lubię fotografować, z każdych wakacji przywożę setki, jak nie tysiące fotografii Smile. Także mam nadzieję, że i teraz nie będzie inaczej Smile.
Odpowiedz
(22-07-2016, 13:30:11)Stasiek2 napisał(a): Od 31 lipca zaczynam wakacje w Pomorie Smile (13 dni). Budowę aquaparku można było zobaczyć na goole. Cieszę się, że już jest otwarty.

Czekam na relacje z aqua parku.

Ceny jedzenia w aqua parku mile widziane!!
Odpowiedz
W tym roku zaliczymy kąpiele błotne. Może się spotkamy wymazani błotem na plaży. Hihihi Smile
Jesteśmy w Rawdzie od 8.08 do 15.08
Odpowiedz
Jakieś info o dniach winnych w Pomorie ? Gdzie, co i jak ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości