Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta bankomatowa
Potwierdzam również korzystny przelicznik (ale chyba nie jest bezpośredni tylko - LV/EUR oraz EUR/PLN) oraz brak poboru prowizji przy wypłacie z bankomatu (tu sporo oszczędzamy) Bulbank (Unicredit) dla posiadaczy kart w Pekao (Unicredit).
Odpowiedz
Raiffeisen też ma bezpłatnie i to we wszystkich bankomatach
Odpowiedz
(27-06-2016, 21:35:55)igi123 napisał(a): Potwierdzam, miałem parę lat temu konto w pekao sa i przy wypłacie w bulbanku lewa były przeliczane korzystnie (nie pamietam juz szczegółów, ale na pewno lepiej niż PLN-Euro-lewy), bez prowizji i dodatkowych opłat.

W ubiegłym roku o tym pisałam.
Nie wiem jak jest z wypłatą z konta złotówkowego, ale jak się wybiera z konta walutowego "eurowego" to przelicznik jest wg. oficjalnego kursu bankowego.
Odpowiedz
niektóre banki, jak już pisane było wcześniej, nie pobierają prowizji tylko przeliczają po swoim kursie walutowym. Z tego co kojarzę w "moim" Deutsche Bank jest tak. Przeliczenie "ichnie" na euro (korzystam jedynie z konta złotówkowego) może nie jest rewelacyjne, ale w leva czy lejach już mi się bardziej opłaciło.
Peter, chyba masz ten sam bank ?
Odpowiedz
Wczoraj wyciągnięte leva z bankomatu bulbak. Kurs 2.24
Karta pekao sa
Odpowiedz
Nie wiecie co z BGŻ BNP Paribas? Czy można wyciągać w BG za darmo?
Odpowiedz
(05-07-2016, 09:02:13)katze napisał(a): Wczoraj wyciągnięte leva z bankomatu bulbak. Kurs 2.24
Karta pekao sa

Przecież kolega napisał karta PKO SA
Odpowiedz
(05-07-2016, 09:23:49)toudi158 napisał(a): Nie wiecie co z BGŻ BNP Paribas? Czy można wyciągać w BG za darmo?

To ustal to w BGŻ Paribas, wystarczy zajrzeć do taryfy prowizji i opłat. Bulbank i Pekao SA ma tego samego właściciela (przynajmniej jeszcze przez jakiś czas ), dlatego jest bez dodatkowych opłat.
Odpowiedz
(05-07-2016, 09:23:49)toudi158 napisał(a): Nie wiecie co z BGŻ BNP Paribas? Czy można wyciągać w BG za darmo?

Nie wiem jakie masz konto bo ja mam "Konto bardzo osobiste" razem z karta Mastercard Gold i wszelkie wypłaty z dowolnego bankomatu na całym świecie masz za darmo bez ukrytych opłat, prowizji itd.
Odpowiedz
Sprawdziłem, mam kontro numer 1
Prowizja 3% lub 10 zł minimum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości