Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta bankomatowa
#51
Podobnie, dwa razy brane po 400BGN, karta USD z kantoru Alior. Różnica kilkadziesiąt centów. Wahania USD/BGN. Widzę, że masz ten sam system :-)
Odpowiedz
#52
Czy może jest ktoś, kto płacił kartą PLN wydaną przez mBank i może powiedzieć mniej więcej jakie są kursy przeliczenia?
Odpowiedz
#53
A czy tak samo korzystne jest płacenie kartą kredytową Pekao SA?
Odpowiedz
#54
mBank nie polecam, tam są spore prowizje + przewalutowanie
Odpowiedz
#55
Zgadzam się - porównywałam w ubiegłym roku koszty mbanku i pekao sa i dałam sobie spokój z mbankiem
Odpowiedz
#56
(20-07-2016,12:11:02)Toska napisał(a): A czy tak samo korzystne jest płacenie kartą kredytową Pekao SA?

Mam od wielu lat i nie mam powodów do narzekania.
Odpowiedz
#57
To ja zapytam o kartę ING jak wygląda sytuacja z tym bankiem? ktoś korzystał z karty ING ?
Odpowiedz
#58
Ludzie... Nie od dziś wiadomo, że płacenie polską kartą (z wyłączeniem przypadków szczególnych jak wypłata z Bulbanku kartą Pekao SA) się niezbyt opłaca - bo albo wysoka prowizja za przewalutowanie, prowizja za zagraniczny bankomat - albo jak w Aliorze - "0 prowizji, odkujemy się na kursach przy przeliczeniu".
Poza tym to wszystko macie rozpisane w tabeli opłat i prowizji - trzeba ściągnąć aktualną i przeanalizować dokładnie. Trudniej dotrzeć do kursów, ale też się da...
Odpowiedz
#59
A jak sytuacja z kradzieżą danych z karty w Bułgarii????, mam oczywiście zamiar płacić tylko w marketach, stacjach paliw i jeśli wybierać kasę to w tym Bulbanku.
Odpowiedz
#60
(20-07-2016,13:36:49)jozefTarnów napisał(a): To ja zapytam o kartę ING jak wygląda sytuacja z tym bankiem?  ktoś korzystał z karty ING ?

Mam debetową i kredytową. W Polsce tak, za granicą już nie.
Dawniej korzystałem.
Teraz trudno przebić Kantor Alior. Jedno przewalutowanie z USD,
niskie spready-nie kupować walut w weekendy, bo wyższe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości