Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka - czego słuchamy, co polecamy.
Music 
Ostatnio ta kapela mnie wchłonęła

Odpowiedz

Odpowiedz
polski świetny zespół

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Słucham ich od niedawna ale są super!

Odpowiedz
dżek ja jestem ich fanem od paru lat, koncerty wymiatają, byłem rok temu, 10.12 grają w Wawie, bilety już kupione!

ks. Tischner
Odpowiedz
(15-05-2015, 20:23:57)peter1974 napisał(a): dżek ja jestem ich fanem od paru lat, koncerty wymiatają, byłem rok temu, 10.12 grają w Wawie, bilety już kupione!

Ja wyrastałem na Ianie Curtisie i Joy Division więc analogie są tu jak najbardziej widoczne. Niedługo chyba nowa płyta.

Odpowiedz
Joy ? to też moje klimaty, choć mój panteon muzyczny to Depeche Mode

tu najnowszy kawałem Editorsów

ks. Tischner
Odpowiedz
Thumbs Up 
Cytat:mój panteon muzyczny to Depeche Mode

Cool
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne, rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.

https://www.facebook.com/bulgaric
Odpowiedz
A ta piosenka to jedna z lepszych jakie słyszałem!

Odpowiedz
Właściwie u mnie wszystko to co z Bułgarią się zaczęło to zaczęło się  od Tej pevici! Byłem tam kiedyś pierwszy raz w Bułgarii a dokładniej w Sozopolu! I trafiłem na impre do Flamingo Mehana! Jak ja tam pochlał! Po stołach poskakał, "na śpiewałem" się! W ogóle czad! Kiedy wróciłem na chawire do Wrocka to bez przerwy kołatała mi się ta piosenka i prędki rytm bębenków...... Po tym wiedziałem już że znowu się wybiorę do BG w następnym roku! Śmieszne to! Przecież ja mam pierd... na punkcie Sludge Metalu

W następnym roku trafiłem na ciemniaka to Bałczika! I tam też była taka konkret Disk przy plaży! Tam znowu usłyszałem Ivane w swoim nowym hicie! Wtedy całkiem mi się to spodobało! Aż dziw!!! Przecież jestem niereformowalnym metalem!  Smile

Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz