Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka - czego słuchamy, co polecamy.
A to mój bułgarski hicior, który co roku przybliża mnie do wyjazdu.
Ten gatunek muzyczny, to Czałga - takie nasze Disco Polo, ale daje powera!!!

Odpowiedz
Dla mnie BG to :

Między tym, co słuszne, a tym, co błędne, rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.

https://www.facebook.com/bulgaric
Odpowiedz
nie ukrywam, że dla mnie fascynujące jest nawoływanie na modlitwę w meczetach, zdarza mi się czasem specjalnie podjechac pod meczet, w Turcji miałem luxus, hotel był 0,5 km od meczetu  Big Grin

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
W owej dyskotece o której ciutkę wcześniej wspominałem w moim drugim poście, no tą przy morzu w Bałcziku usłyszałem też wtedy
hicior tego lata! To była Boni ze swoją piosenką "Poludqvam li" Wtedy to usłyszałem i ujrzałem Ją na takim bolszym telebimiei! Pamiętam,że nie wiem kiedy jak zacząłem wtórować wraz z innymi słowo z piosenki "niaaaaama" Wtedy jeszcze bułgarskiego języka nie trybiłem wcale! Ladies and Gentlemens it's Boni !!!! 

Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
Po kolejnym powrocie z BG wojaży, to właściwie byłem już na tyle Bułgarią skażony,że tak mnie naszło do głowy aby po korespondować,poznać sobie z jakąś dorodną bułgarską hubavice przez internetSmile  I odkryłem dwa konkretne sajty do wyrywania lasek! O których już zdążyłem umieścić w B.F.R. Jeszcze wtedy języka bułgarskiego u mnie to ni gu gu było.... Ale.... dla chcącego nic trudnego! Oprócz zwyczajowych pogaduszek "pierdu, pierdu, bla, bla" ... Nowo zapoznane momi4eta/dziewczęta/ zasypywały mnie ogromnym stekiem różnej muzyki spod znaku "Painer TV". .......
Raz nawet spodobała mi się Вероника!!!

Odpowiedz
niedawno druga płyta chorwackiej Manntry wyszła i ją regularnie katuję od 2 tygodni

Arka: bycie niereformowalnym metalem absolutnie nie przeszkadza w słuchaniu czałgi, turbofolku, manele i innych wynalazków a nawet można te obie rzeczy całkiem sprawnie ze sobą połączyć  Big Grin klasyk Valdesa, wersja z blastem Cool

Odpowiedz
Budgie - Never Turn Your Back On A Friend
Odpowiedz
(22-05-2015, 22:15:03)dżek napisał(a): Budgie - Never Turn Your Back On A Friend

klasyka Smile
Odpowiedz
Wspomniała mi się dzisiaj pewna znajoma Nandy! Dzieliła się chętnie muzyką Bułgarską tyż

Zapuściła mi raz kiedyś całkiem spoko klip jak ten:

OOOO też takim czymś raz mnie poczęstowała! Też całkiem nie złe?!

Odpowiedz
kilka lat temu toto doprowadzło mnie do ekstazy na plaży Angry
https://www.youtube.com/watch?v=1O3cYYuya0s
Odpowiedz