Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka - czego słuchamy, co polecamy.
25 Czerwca na Cez Arenie w Ostrawie koncert Judast Priest
Odpowiedz
a 8.06 Faith No More w Krakowie - niestety beze mnie...
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
To ja dodam Linkin Park w Rybniku 25.08.2015 - może ktoś lubi to zapraszam Smile
Odpowiedz
Jak dla mnie powyższe bandy stały się no takie lalusiowate jush  Smile
Brak w ichniej muzie jak na mój osąd "odgiętej blachy" ! O paleniu Bonga przy czymś takim już nie wspomnę!
"Nisza rulezz"

Mojo delikutaśne propozyszyn to..... :

Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz
byłem na "Motorze" ale nic rozróżnić nie dało się,tak dowalili watami Sad

Moja odpowiedz to:

i jiszczio to :

To tyż je spoko ..... Ale przy tym Bonga nie zajarasz! Za wyrywne!  Big Grin  Big Grin  Big Grin

Odpowiedz
arka, ty z wrocka jesteś, to masz w sumie na początku sierpnia o rzut kapciem od siebie kawałek za granicą brutal assault w jaromierzu. 4 dni upadlania się przy łomocie. polecam. stały bywalec  Cool
Odpowiedz
(07-06-2015, 09:58:44)sproket napisał(a): arka, ty z wrocka jesteś, to masz w sumie na początku sierpnia o rzut kapciem od siebie kawałek za granicą brutal assault w jaromierzu. 4 dni upadlania się przy łomocie. polecam. stały bywalec  Cool

Właściwie w Sierpniu mam urlop w połowie znaczy się zaczyna i trochę lipa! Ale ostatnio, co do muzy to jestem silnie osadzony w "Sludge-dron-doom-stoner-metal"/ ale prędki jazgot gitarowy lubię tyż/ .... I bongo pod taką muze smakuje bajecznie  At At At At Big Grin
Grunt to poszukiwać nowych bandów które wcale nie są gorsze od "Dinozaurów" 

dowód; 

A jeśli ktoś z Bulgaricoosoof lubi strasznie impro i solóweczki lub połamane psycho rytmy, to proszę bardzo!Posłuchajcie proszę  Kanadyjskiego Tria!  

Odpowiedz

jeden z moich faworytów w kategorii "covery" i w twoich klimatach nawet - piękne, nieprawdaż? Wink
Odpowiedz