Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka - czego słuchamy, co polecamy.
#51
Sproket

To raczej nie mój klimat! Ale mam tyż cover swego ulubionego Bandu na podorędziu !  : /tego umbrella cosik nie trawię/

Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#52


zamiast kawy  Angel
Odpowiedz
#53
Zamiast kawy u mnie to /......



albo to -



Albo nawet to:

Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#54
https://www.youtube.com/watch?v=c1_nhsZEBgs
takie tam "na studiach"
i jaka godzina?
Odpowiedz
#55
od 3 dni przymusowo orange warsaw festival. takiego łomotu na koncercie plenerowym w wawie, jak żyję, nie pamiętam. na parę kilometrów się niesie. na noc okna pozamykane i stopery w uszach.
Odpowiedz
#56
zupełnie nie moje klimaty, ale jakieś 10% twórczości tego gościa i mnie chwyta, więc zapuszczam



(nie słuchać przy dzieciach, ale można do końca, bo się rozwija Angel )
Odpowiedz
#57
ja dziś opierniczam się w domu i korzystając z pustej chaty - słucham na full muzyki, właśnie leci koncert P.Gabriel i nieśmiertelny kawałek
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#58
Raz kiedyś ,to było za drugim razem w Bałcziku załapałem się na koncerto-wesele tamtejszego ludowego Bandu chyba o nazwie "Balik lub Balczik Ork" ...... Wtedy to zacząłem się skłaniać ku bardziej ambitnej ludowej muzie niż pop fołk!  Cool

Dla przykładu takie cuś;



Albo tożżżżżż



Po takich kawałkach to pop folku nie chciało się słuchać! Ale czasem sobie i pop folk zapodam
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#59
Polecam Wszystkim Bułgaricoosom posłuchać Ork. Kanarite! Ja Nich słucham tak jak metalu! Czyli rigips od ścian od wibracji się odkleja! Angel Angel Angel

Co do Ork. Kanarite! W Ich bardzo energetyczno- ludycznej muzie jest tyle powera,że czuję jak na mej łysej pale włosy się nastroszają od kefa! Słychać dobrze z jaką genialną lekkością Oni grają! Słuchać tylko głośno!

A sam Ivo Papazov to już geniusz klarnetu! Kolo gra na oddechu-wydechu permanentnym! Też Jego Majesty Papazova Bardzo Polecam! /dla tych co przez przypadek nie mieli okazji posłuchać/
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#60
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cały ten szpej i inne graty pomocne w podróżowaniu-łażeniu. Co polecamy. arka 45 250 17-11-2023,16:17:29
Ostatni post: arka
  Muzyka - czego słuchamy, co polecamy.Tylko Muzyka Bałkańska!!! arka 195 104,277 26-09-2021,17:21:41
Ostatni post: dżek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości