Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bałkański tydzień w Lidlu
Nie wiem czy zakładać nowy wątek , jakby coś to liczę na moderatora Smile
Chodzi mi o produkty BG w Polsce. Patrząc na akcję promocyjną Lidla da się zauważyć , że co pewien czas pojawiają się kuchnie świata.
Napisałem do Lidla czy nie planują tygodnia bałkańskiego i o to ich odpowiedź :

Szanowny Panie,
uprzejmie dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W odniesieniu do Pana zapytania chcielibyśmy poinformować, iż w najbliższym czasie nie planujemy organizacji tygodnia bałkańskiego. Pragniemy jednak zapewnić, że Pana sugestia, przeprowadzenia tego typu akcji została skierowana do odpowiedniego działu naszej firmy.
Zapraszamy do śledzenia naszej oferty w sklepach oraz na stronie http://www.lidl.pl

Z poważaniem
Przemysław Soliński
Lidl Polska

A może każdy z nas napisałby ''petycję'' o tydzień bałkański ?
Zobaczą, że Bałkany naprawdę Istnieją Smile
Odpowiedz
bravo ! z lenistwa zapodaj maila gdzie wysyłać to zaraz im skrzynkę zapchamy
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Big Grin 
infolinia@lidl.pl

Wysyłać Big Grin
Odpowiedz
(03-08-2015, 14:01:52)samsung19 napisał(a): infolinia@lidl.pl

Wysyłać Big Grin

Poszło!
Odpowiedz
Nazwa tematu trochę przewrotna, bo wpadliśmy na pomysł aby wspólnymi siłami zachęcić Lidla do zorganizowania tygodnia kuchni bałkańskiej - na wzór tygodnia greckiego, chińskiego itp.

W tym celu wysyłajcie maila na adres infolinia@lidl.pl z zapytaniem o możliwość zorganizowania tygodnia kuchni bałkańskiej - celowo piszę " bałkańskiej ", a nie tylko bułgarskiej, bo przecież dla wielu krajów są to podobne składniki, receptury i klimat.
W mailu ( nic nie sugeruję  Big Grin  ) możecie poinformować, że Bałkany są bardzo popularnym kierunkiem turystycznym a smaki tejże kuchni wcale nie ustępują np: kuchni greckiej.

Zorganizujmy się i pokażmy, że kuchnia bałkańska jest niesprawiedliwie omijana w polskich sieciach - może nie dziś, nie jutro zrobią nam niespodziankę, ale nigdy nic nie wiadomo...

Piszcie o produktach - lutenicy, serach, piwie, Rakiji !!! - w czasach PRL to był kultowy trunek.

ps: ode mnie już dostali Smile
ks. Tischner
Odpowiedz
Nie raz myślałem o takim tygodniu, fajna inicjatywa.

mail wysłany Smile
Odpowiedz
dajcie znać jaką dostaliście odpowiedź Smile
Odpowiedz
(04-08-2015, 00:06:22)samsung19 napisał(a): dajcie znać jaką dostaliście odpowiedź Smile

Taką odpowiedź dostałem dzisiaj o 8.45

Data zgłoszenia: 2015-08-04
Numer zgłoszenia: 13224503

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W odniesieniu do Państwa zapytania chcielibyśmy poinformować, iż w najbliższym czasie nie planujemy organizacji  tygodnia bałkańskiego. Pragniemy jednak zapewnić, że Państwa sugestia, przeprowadzenia tego typu akcji została skierowana do odpowiedniego działu naszej firmy.

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty w sklepach oraz na stronie

Z poważaniem

Przemysław Soliński

Lidl Polska

Wychodzi na to, że wszystkim ten sam tekst wysyłają, Kopiuj wklej.
Odpowiedz
automat w d....ę kopany, nic jak zobaczą ileś tam maili to może coś drgnie
ks. Tischner
Odpowiedz
I ja też dołożyłem swoją "cegiełkę"...
Odpowiedz