Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sozopol na zdjęciach
Widoczek:

[Obrazek: DSC-7797.jpg]
Odpowiedz
Przed pizzerią Milano:

[Obrazek: DSC-7972.jpg]
Odpowiedz
Добро утро от Созопол!

[Obrazek: DSC-3857.jpg]
Odpowiedz
Kochamy Sozopol kiwi pierwszy raz widziałem[Obrazek: 5013ce7cc15118fd82a17bd91462d6ed.jpg][Obrazek: 8bc7281b4394c8dcd1cad6105914f667.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...

Odpowiedz
No proszę, ja też teraz na zdjęciu, a nieraz sie zastanawiałam jak te owoce kiwi rosną. 
W Sozopolu pewnie je pomyliłam z drzewami figowymi, pełno ich. I podobały mi się (chyba?) lipy, miały dużo większe liście niż w Polsce i pięknie pachniały tam w czerwcu.
Odpowiedz
Arabelo poznany Bulgar w Primorsku(2015), mowil nam, ze drzewo figowe strasznie sie rozsiewa porownywal z chwastem. Smak bulgarskiej figi z ogrodka jest niesamowity. Dlatego jezdzimy do Bulgarii we wrzesniu, zeby moc jej posmakowac, ale nie zawsze jest dane- czasem warunki pogodowe robia psikusa. W poprzednim roku bedac w Kiten tez roslo kiwi- takie jak pokazal na zdjeciu TomekT w Sozopolu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości