Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinemorec / Синеморец
cześć, czy wie ktoś może czy jest sens zabierać sprzęt do snurkowania do Sinemorec?
Odpowiedz
ale co dokładnie ?
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
czy są miejsca gdzie warto popływać z maską/fajką/płetwami ?
Odpowiedz
myślałem, że z butlą

oczywiście bierz maskę i resztę sprzętu - na Kosie to tak średnio, ale na Butamiacie na końcu tej plaży to tak: górą biegnie ścieżka na plażę Lipite - po drodze masz 2 czy 3 zatoczki i tam są fajne warunki
ks. Tischner
Odpowiedz
wielkie dzięki, będe już za 8 dni Smile Smile Smile
Odpowiedz
o żesz, zazdroszczę

miłego urlopu !
ks. Tischner
Odpowiedz
No i oczywiście na silistarze po obu stronach plaży są głazy/kamienie i rybki/krewetki itp

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Właśnie wróciliśmy z Sine. Termin 22.06-6.07. Ludzi na początku bardzo mało, pod koniec zaczęło się zagęszczać. Plaże zwiedzone wszystkie: Kosa (mieliśmy apartament z widokiem na nią), Butamiata, Silistar i Lipite. Każda fajna i inna.Kosa mega zjawiskowa. Dziadek z rakiją namierzony,choć nie było to łatwe, nie przebywał w swoim boksie, raz go dorwałem z rana i zakupiłem litra po 10 lewa. Katamaran z "Dobrym" zaliczone - sztos. Kajaki na rzece zaliczone- też spoko.Łowiliśmy też ryby w rzece przy Kosie. Restauracje wszystkie spoko które odwiedziliśmy, codziennie byliśmy na jakimś posiłku. Yo Beach Bar - ekstra klimat, podobnie Ship Bar. Z jedzenia polecam najbardziej mule - kiliogram za 8-9 lewa - najlepsze jakie jadłem, a jadłem w różnych miejscach. Nurkowanie z rurką bez szału, ale można przy skałkach. Pogoda pierwszy tydzień pochmurno, ale ciepło pod 24 stopnie, potem upały. Zdarzały się krótkie deszcze. Mieliśmy pożyczone auto na cały wyjazd, odbiór i zwrot na lotnisku Burgas - polecam. Lot czarterem z rainbow, wylot z Łodzi. Wycieczki poza Sine - Sozopol, Rezowo, Achtopol, Carewo, Burgas, Primorsko i na powrocie Nessebar. Byłem z żoną i synem 8 lat. Służę radą zainteresowanym i dziękuję tym ,którzy wsparli informacjami mnie - bardzo mi pomogliście -igi, peter, frytowski i inni - 5!Smile
Odpowiedz
Halo! A foty ?
Gdzie dokładnie spaliście ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A mule w którym miejscu ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
Odpowiedz
Hejka , nocowaliśmy tu:

https://www.airbnb.pl/rooms/7500818

poniżej parę fotek: