Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinemorec / Синеморец
(07-05-2018,15:04:26)peter napisał(a): Bankomatu, jedynego zresztą - nie polecam, często jest podpięty pod kosmiczne wypłaty Smile

Możesz zamienić w recepcji Apolonia - ale kurs z tego co pamiętam 1.91

może będzie szansa, że otworzą w Ahtopolu bank ponownie, chyba że już jest

Dzięki, a czy w knajpach i sklepach w Sine można płacić kartą i jeśli tak czy ma to sens?
Odpowiedz
tak, mozesz płacić - zalezy jakie masz konto i kartę

wymieniając średnią cenę w kantorze 1.93 500 euro masz 965lv; wymieniając po 1.91 wychodzi 955lv, więc szkoda chyba energii i czasu
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(07-05-2018,15:21:34)peter napisał(a): tak, mozesz płacić - zalezy jakie masz konto i kartę

wymieniając średnią cenę w kantorze 1.93 500 euro masz 965lv; wymieniając po 1.91 wychodzi 955lv, więc szkoda chyba energii i czasu

dzięki, biorę więc EURO, plus trochę lv na rozpęd, EURO wymianiam w banku w Burgas na lv, a jak się skończą będę płacił kartą  Cool
Odpowiedz
Miłego pobytu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Bank w Ahtopolu jest czynny (przynajmniej był w lecie) posiada bankomat, wymieniać można od 50 euro lub dolarów w banknotach
https://www.tsarevo.info/obshtestveni-us...n-ahtopol/

https://www.google.pl/maps/place/ul.+%22...27.9422767
Odpowiedz
igi .... przecia byłem w tamtym roku i bank kaput, zabity na 4 dechy był w lipcu
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
No faktycznie, przecież w zeszłym roku nie byłem w Ahtopolu Blush Sorki to są wiadomości z 2016 roku, a mi jedno lato gdzieś uciekło Confused
Odpowiedz
jest też w Ahtopol bankomat Unicredit Bulbank (dla posiadaczy konta w PeKaO S.A. wypłata bez prowizji - korzystamy od 3 bodajże lat, bo wtedy go postawili, wcześniej jeździliśmy do Careva ) Smile
Podróżować to żyć
H.Ch. Andersen
Odpowiedz
Ciekawe ci ta umowa jeszcze dziala?
Bo syn ma karte Unikredyt Bulbank i w Krakowe jak wybieral w bankomatach PeKaO S.A. szla prowizja jak za zboże Sad
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
(07-05-2018,15:04:26)peter napisał(a): Bankomatu, jedynego zresztą - nie polecam, często jest podpięty pod kosmiczne wypłaty Smile

Ale, że serio Peter? Trzy lata pod rząd z niego wypłacałem i nigdy never takich cudów. Huh

Pzdr
Marek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości