Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komary
#31
My byliśmy od 1.07 do 1.08 w Pomorie i komarów brak ...
Odpowiedz
#32
Ja w Primorsku trafiłam na takie 2 dni ,że gryzly na 4 piętrze.
Odpowiedz
#33
Wyjatkowo duzo zaobserwowalismy zamiast komarow, biedronek azjatyckich.
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#34
W Primorsko, wieczorami zdarzają się drobne ukąszenia. Wybierając się na inscenizację wieczorną na Belig Tash wypsikałam się OFFem. OFF dał radę. W razie co polecam produkt Ziaja antybzz - żel łagodzący po ukąszeniach komarów.
Odpowiedz
#35
O tych biedronkach azjatyckich coraz głośniej, podobno strasznie swędzi jak pogryzą. Już nie wiem co gorsze uciążliwe komary czy kąsające biedronki.
Odpowiedz
#36
Coś kąsa w SB. Są komary, małe czarne muszki i jeszcze sa jakieś robaczki czarne z czerwonymi skrzydelkami- nic nie działa[emoji4]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#37
Możesz jeszcze spróbować olejku eukaliptusowego (eukaliptusowo-tymiankowy Cool ), jak gdzieś dostaniesz w aptece, używałem w tym roku, podobno dzieła nie tylko na komary ale i na inne insekty Tongue
Odpowiedz
#38
Wszyscy są pokasani. Myśleliśmy, że tylko nas kasaja. Wczoraj odeszła do nas Rosjanka i też mówiła, że ona i wszyscy znajomi pokasani. Jutro wyjazd do Primorska- zobaczymy jak tam będzie[emoji3]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#39
Myślałam, że jak pożegnamy SB problem z kasaniem się skończy. To samo jest w Burgas i w Primorsku (idziemy coś kupić- można sie wściec) [emoji2]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#40
a w Sozopolu w tym roku od 24.08 do 09.09 ZERO komarów

tylko wiem ze miasto coś psikało w tym roku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości