Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sacz
Jeden z wieprzowiny niestety nie za tęgi - mięso za suche i żylaste.
[img][Obrazek: WP_20150707_022.jpg] [/url][/img]

Drugi z kurczaka b.dobry
[Obrazek: WP_20150707_023.jpg] [url=http://postimage.cc/][/img]
Odpowiedz
Naczynko kupione, teraz już będzie wssystko w komplecie! I w długie, zimowe wieczory...saczyk ze wspomnieniami z BG!
Odpowiedz
Thumbs Up 
(15-07-2015, 21:15:16)igi123 napisał(a): Takie knajpki lubię sacz i butelka czerwonego gratis
[Obrazek: 2867847_P7260478.JPG]

A gdzie to? Chętnie sprawdzę Big Grin
Odpowiedz
W Czernomorcu, nawet trochu nazwy ulicy widać
Bratislava
Odpowiedz
W ostatni piątek na trasie Byala - Burgas tuz przed Aheloy po prawej stronie przelotówki natknęliśmy się na coś w rodzaju punktu sprzedaży naszych cepeliowych krasnali ogrodowych. Tylko że tu były to bułgarskie skorupy i sacze. Wszelkiej maści i wielkości. Za ogrodzeniem z drutu regały tworzące ścieżki ze wszystkim, co można chcieć kupić. Samemu dobiera się gliniaka do podstawki. My kupiliśmy owalny :-) - w zeszłym roku nabyliśmy wielki okrągły sagan, dla gości - tym razem chcieliśmy coś dla mniejszego obłożenia. Ceny niższe, niż w miasteczkach. Tylko na ceramikę trzeba uważać, bo jest brudna, a po umyciu okazało się, że politura odprysła.
Odpowiedz
Naczynko kupione w Sozopolu przy ul. Ropotamo za jedyne 30 lv. Teraz już sacz będzie saczem. Wkrótce debiut:

[Obrazek: DSC_1109_1.jpg]
Odpowiedz
Czekam, aż się ochłodzi i też robię debiut mojego Smile
Odpowiedz
Wczoraj, zakupiony sacz, miał uroczysty debiut.
Skład: kurczak, bekon, papryka, pieczarki, bakłażan, cukinia, pomidory, przyprawy.

[Obrazek: DSC_1112.jpg]
Odpowiedz
Pięknie :-)
A naczyńko było przygotowane do użytku?Bo sacz trzeba najpierw specjalnie potraktować.
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Naczynko umyłem i potem wysmarowałem olejem i do piekarnika.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości