Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sacz
#31
No to dobrze,ale olej się dodaje dopóki sacz wchłania.Inni z kolei nie podgrzewają ,tylko trzymają w oleju przez 20 dni.Po każdym gotowaniu najlepiej wytrzeć go tylko ścierką i nie zmywać.
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
#32
Sacz by Peter - Mehana Barba
kurczaczek w kartofelkach
[Obrazek: zdjecie.jpg]
Marcin
Odpowiedz
#33
A gdyby tak sacz zrobić bez kurczaka - to dobry by był ? - wiem, wiem zaraz napiszecie sacz musi mieć kuraka. Ale zapytam może Teresa coś więcej powie bo wspominała, że jej dzieci mięska nie lubią. Robiłaś może bez mięsa i czy smaczny był.
Odpowiedz
#34
Można i bez mięsa. W Eskadzie nasze dzieci regularnie jadaly.Bardzo w porządku danie. Chociaż ja osobiście to z mięsem wolę.
Odpowiedz
#35
To dorzucę wczorajszy saczyk (kurczak z warzywami) z Pri Pancho - niebo w gębie Big Grin

[Obrazek: zdjecie.jpg]
Marcin
Odpowiedz
#36
bzyku, ładna bestia!
Odpowiedz
#37
Ładna zwłasza różyczka z papryki i przepyszna - nawet żonka była zachwycona. Smile
Marcin
Odpowiedz
#38
(22-08-2015,20:18:42)bzyq_74 napisał(a): Ładna zwłasza różyczka z papryki i przepyszna - nawet żonka była zachwycona. Smile

Z papryki? Za naszych czasów była z pomidora.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
#39
[Obrazek: 894c383e63a2a48ddbaf5f22637ad027.jpg]
Dzisiaj zrobiliśmy pierwszy raz Sacz. Naczynie zakupione w Primorsku. Wskazówki co do pierwszego użycia zastosowaliśmy według zaleceń Dariny, dzięki wielkie.
Sacz wysmarowawalismy kilka razy olejem. Po wchłonięciu mogliśmy zacząć wielkie smażenie .
Składniki :
Piersi, papryka czerwona i żółta, pieczarki , cukinia, bakłażan, marchewka, pomidor oraz cebula przywieziona z BG.
Przyprawy :
Czubrica, papryka słodka i ostra. Wszystko z BG. Dodaliśmy jeszcze czosnek granulowany, zero vegety.
Na koniec wszystko posypalismy startym kaszkawalem. Wyszło Mega

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#40
Pięknie wygląda samsung i myślę, że równie dobrze smakuje. Zdradź sekrety Dariny w sprawie pierwszego użycia sacza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości