Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
O, ja też będę w tym hoteluSmile Kiedy będziecie? 
Jest dużo opinii na TripAdvisor, ale to hotel sieciowy i część komentarzy i zdjęć dotyczy droższego hotelu Perła Beach. Np. w naszym hotelu raczej TV nie są płaskie, ale nie po to tam jadę Wink Z chęcią się też dowiem z forum, a na pewno napiszę pod koniec czerwca jak było. Obecnie widzę też, że ceny z BP strasznie podskoczyły i cieszę się, że na samym początku zarezerwowaliśmy, bo Bułgaria wciągnęła po tegorocznym pobycie w Sozo.
Przy okazji może ktoś napisać, gdzie dokładnie na ul. Iglica jest ten punkt informacyjny/wycieczkowy prowadzony przez Romę - Polkę?
Odpowiedz
Punkt informacyjny jest mniej więcej w połowie drogi. W ciągu punktów handlowych. Jest widoczny,bo na nim są zdjęcia i propozycje wycieczek. Jest też informacja w języku polskim. Jeden spacer i znajdziesz bez trudu
Odpowiedz
Biała budka na rogu ulic Iglika i Ropotamo to jeden z dwóch punktów informacji turystycznej w Primorsku. To swego rodzaju agencja turystyczna oferująca wycieczki i kwatery prowadzona przez Polkę - jej córka Marianna jest tłumaczem i pilotem na wycieczkach. Natomiast oficjalna informacja turystyczna jest w Urzędzie Miasta Primorsko - od strony ulicy Ropotamo, albo patrząc od 3 Mart po lewej stronie głównego wejścia do urzędu.
Odpowiedz
Arabela79 o hotelu Perla Plaza z oponii zamieszczonych na portalach nic sie nie dowiesz. Tak jak stwierdzilas po ich przeczytaniu dotycza w duzej wiekszosci Hotelu Perla Luxury i Perla Beach. Do sieciowki jak to okreslilas naleza Perla Plaza, Perla Beach, Perla Luxury, Perla Royal i Perla Sun- ten sam wlasciciel. My bylismy w dwoch hotelach: Perla Beach w 2015 i w tym roku mielismy wykupiony pobyt w Perla Sun, a przeniesli nas do Perla Royal. Najlepiej pojechac i wyciagnac wlasne wnioski, a pozniej o nich napisac. Na opiniach z internetu my nie bazujemy, oczywiscie czytamy, sa rozne- ryzykujemy. Do tej pory bylismy zadowoleni ze swoich wyborow.
Jak znajdziesz czas to zajrzyj(oprocz tych punkow informacyjnych, o ktorych pisala Beata) rowniez do Muzeum w Primorsku- naprawde warto. O nim wczesniej rozpisywaly sie  Beata i Darina. Miejsce fantastyczne, nas oczarowalo, ludzie pracujacy tam bardzo zangazowani w swoja prace - naprawde warto.
Odpowiedz
Dziękuje za odpowiedzi. Własnie chodziłam po tej ulicy Google Map i nie widzialam punktu info, teraz będzie łatwiej znaleźć.
Oczywiście, ze muzeum odwiedzimy, widziłam na zdjęciu na forum, że stamtąd odjeżdżają busy do Beglik TashSmile No i może w ciągu 2 tygodni się trafi nam tamtejsza wieczorna inscenizacja.
Brak auta i bariera językowa, stąd te pytania. Bo jeszcze fajnie by było dostać się z loklalnym przewodnikiem do skansenu w Pismenovo.
A czy Ropotamo można zwiedzić też z lądu, zamiast tych łodzi? Oglądałam filmik https://www.youtube.com/watch?v=KAouHjkwHfc gdzie są poprowadzone pomosty - platformy obserwacyjne na rzece.
Odpowiedz