Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
(04-08-2019,13:37:14)biil napisał(a): A jak tam sytuacja z komarami w Primorsku w tym roku?
Na plaży nie ma, pojawiają się wieczorem w mieście, zwłaszcza jak siedzisz w knajpie [emoji3]

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

(05-08-2019,18:42:15)milva napisał(a): Witam!!
Rozważam pierwszy raz wybranie się na wycieczkę do Bułgarii.Myślałam o Primorsku.Z racji iz pojechalabym z mezem i ruchliwym siedmiolatkiem nie uśmiecha nam się siedzenie na opłaconym leżaku a raczej wędrówka plażą, odpoczynek na ręczniku a potem znów może wędrówka brzegiem dalej.Jak tak patrzę linia brzegowa jest zajęta parasolami.Są w ogóle tam miejsca gdzie można spokojnie usiąść i nie być ganianym za niewykupienie leżaka i parasola?
Całe mnóstwo miejsca. Byłam na plaży południowej i sporo miejsca na własny koc. Nikt nie goni za brak wykupionego leżaka, wieje ich stoi pustych.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(04-08-2019,22:00:58)egon napisał(a):
(04-08-2019,21:55:49)primma napisał(a): Egon. Jak mnie komar zobaczy to zawraca. Podobno to zależy od proteiny w skórze - moja nie jest dla nich atrakcyjna. Za to rzucają się na mojego partnera.

Smile

Zaopatrzylam sie w olejki, ale one nie dzialaja Big Grin

Tak, u nas olejki eteryczne na przelomie czerwca/lipca nie działały. Najbardziej kąsały dziobaki koło 20, ale tylko na samej plaży.
Dziś byłam w BP (rozmawiać o kolejnym wypadzie do Bułgarii Tongue) i pracownica poleca łykać witaminę B kompleksową (właśnie zmienia skład krwi dla komarów też)i preparat (bardzo mocny) o nazwie Mugga.
Odpowiedz
Vit b comp znana od dawna na komary- przecwiczylam ją, ale i tak mnie kasaja. Sprawdze ten preparat[emoji3]. Dzięki za info[emoji3]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Mugga jest skuteczny. Ja kupuję w Decathlonie. Można chyba dostać w aptece. Jest wersja strong
Odpowiedz
Wczoraj Arabela wspomniała o preparacie Mugga- nic mi to nie mówiło, wiec weszłam na internet. Zobaczylam etykiete na opakowaniu, gdzieś widzialam ten preparat(supermarket). Edyta w aptece też mozna kupic(tak jak zaznaczylas).Teraz już wiem dlaczego Igi w poprzednim roku polecal mi zakup olejku eukaliptusowego. Z Muggi po rozpyleniu unosi sie przyjemny zapach eukaliptusowy[emoji3]
Arabela, Edyta- super informacja[emoji3]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Tak to działa i są o różnym stężeniu DITT im więcej tym lepiej odstrasza , sprawdziło się na Kubie , ale i tak trochę pogryzły moskity
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Już mi się skończył ten grecki specyfik na komary[emoji21] ale faktycznie działał - olejek eukaliptusowy i bodajże tymianek[emoji848]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Proszę Was! Tylko człowiek gdzieś wyjedzie a już bałagan im w głowie! Smile
Odpowiedz
Południowa plaża ma około 2.5 km długości. Z tego na około 600 metrach mamy płatne parasolki. Reszta dla mas ?
Odpowiedz
Dla Was.
Później, bliżej Kiten też są płatne parasole, bo i inny kompleks hoteli. Po środku pustka.
Przy centralnej, od portu, też miejsce na własny leżak. Nie polecam się tylko rozkładać przy samych schodach i drzewach, bo ktoś zrobił małe smietnisko i niezbyt milo pachnie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości