Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Cała kwota jest za 2+1 (dziecko 12 lat)

To jedyne połączenie najtańsze samolotem w ten region z noclegiem. Ja w hotelach nie jadam więc dla mnie bez różnicy, zawsze płaciłem ok 900-1000 zł za osobę sam lot + duże bagaże (bo podarki dla znajomych w jedną stronę, a na powrót zabierałem rakiję)

Tutaj w cenie mam już nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją...mam nadzieję że jak będę w maju to już restauracje na mieście będą czynne bo znam te hotelowe jadłospisy i nie są to moje smaki.

Od 1 maja Bułgarzy zapowiedzieli otwarcie sezonu więc wtedy też (prawdopodobnie 2 tygodnie wcześniej) będą oficjalne informacje Bułgarskiego rządu co do testów PCR dla turystów (jest duża szansa że bez testów).

Wątpię, że testy PCR będą wymagane bo wtedy turystów w Bułgarii będzie zdecydowanie mniej niż rok temu - trzeba pamiętać że w PL test to koszt ok 400-500 zł (w Bułgarii ok 150-160lv) więc na osobę dodatkowe 800 zł - a to zbyt duża kwota. Ludzie wybiorą Egipt lub inne kraje gdzie w cenie mają robione testy lub nie wymaga się testów (w sezonie będzie takich krajów więcej).
Primorsko [2020/2018/2016/2015/2008]

Odpowiedz
Obyś miał rację z tymi testami, że nie będą wymagane.
Mamy Primorsko w połowie lipca. Z żoną zdążymy się zaszczepić ale o zaszczepieniu dzieci możemy zapomnieć i co, płacić dodatkowo 1-1,5 tys. zł za testy???
Zaliczka 400 zł a reszta do 20 czerwca więc jeszcze mamy czas ale... strach się bać.
Odpowiedz
Na bank w calej EU od 25.06.2021 bede dzialal certyfikat. Wystarczy mieć TYLKO JEDNO:
-szczepienie
-antyciala,
-PCR (-)
Im bliżej lata tym więcej szczególów. Bardzo prawdopodobnie że w Bułgarii to wejdzie o wiele wcześniej. Obecne przepisy obowiązują do 30.04.
Jak bedzie coś nowego - napisze tu.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz