Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czernomorec / Черноморец
do Czernomorca wpadliśmy na dwa noclegi będąc w drodze do Turcji...

[Obrazek: 156g13q.jpg]

teraz się dziwię, że nie jest popularne wśród naszych krajan aczkolwiek na ulicy wpadliśmy na nich głośno szukając kantoru, wskazali nam bo był ukryty za pocztą - to znaczy się słabo oznaczony...
to przyjemne żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi....Big Grin
Odpowiedz
Dziś otwarto nową przystań

[Obrazek: 23797-632x358.jpg]
Odpowiedz
Fajniutkie miasteczko (albo wioseczka) , świeże midi (fermy za rogiem w strone Burgas), wszystko pod reką, deptaczek z knajpami i busy do Sozopola co 30 min. Plaza miejska nie za zbytnio, ale Gradina już OK Smile Polecam dla tych co wolą święty spokój
Odpowiedz
Witam,

może był ktoś na wakacjach w Czernomorcu i napisze jak tam jest z nowym falochronę, jakie ceny, jedzenie, czy są zabytki archeologiczne.
Jak wygląda zaplecze hotelowo apartamentowe i co polecacieSmile
Odpowiedz
Ceny, jedzenie - jak na wybrzeżu czarnomorskim.
Zabytków w samej mieścinie i okolicy nie dostrzegłem.
Wyobrażenie o wyglądzie miasteczka może dać spacerek wirtualny VS wujaszka google - zapraszam od placu głównego .
Dawno nie byłem tam pobytowo ale lubię tam wpadać na krótko traktując Czernomorec jako etap 2 - noclegowy.
Odpowiedz
W Czernomorcu byłem dwukrotnie. Ostatni raz 5 lat temu. Byłem również w Sinemorcu i w Shabli. W Sinemorcu wszędzie daleko, w Shabli kompletne zadupie i nuda, chociaż plaża fajna. Omijam kurorty, lubię małe, spokojne miejscowości, ale w Czernomorcu mi było najlepiej. 7 lipca wyruszamy po raz 3-ci do Czernomorca. Żadnych rezerwacji, jak zwykle w ciemno. W Czernomorcu tanio w miarę, można jeszcze jako tako auto zaparkować, a sklepów, knajp z muzą na żywo i bez, jak dla nas pod dostatkiem. Plaża miejska mała i ciasna, ale nieopodal fajna, duża, a nie zatłoczona plaża Gradina. Zwiedzać w Czernomorcu nie ma za bardzo co, atrakcji nie za wiele. Za to nieopodal zabytkowy Sozopol. Ale mi nie przeszkadza. Jest spokojnie i nie ma tłoku. A to sobie najbardziej cenię.
Odpowiedz
Uff w końcu morze czarne ?    

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Trochę "zazdraszczam" tegorocznym bywalcom w Czernomorcu.
Bardzo chętnie bym tam zagościł po raz enty ...

Odpowiedz
Niedzielny obiad jak u mamy
Ribiena perlenka i midi po czernomorsku, naliwno burgasko
Nad miejską plażą jest knajpa Morsko Oko, wystrój lata siedemdziesiąte ale jedzenie super, kawałek cennika na foto                

Odpowiedz
Marina w Czernomorcu    

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości