Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
Zapomnieliśmy dopisać, że (przynajmniej wg mnie) do Obzoru można śmiało jechać w ciemno. Na ryneczku całymi dniami siedzą starsze panie, i oferują pokoje. Tylko w ciemno odradzam przyjazd w weekend. Może nie być miejsca. My zawsze jeździmy tak, żeby być w poniedziałek, ewentualnie popołudnie niedzielne. Zawsze najpierw warto się przejść i popytać samemu. I warto się targować nie tylko o nocleg. O srebro, perfumy, torby, koszulki. Kto próbował to wie. 90% skuteczności to wynik możliwy Smile. Należy też pamiętać, że zdarzały się lata, że w bankomacie w niedzielę brakło kasy i niektórzy (zmotoryzowani) gonili do Białej. Broń boże Euro w weekend nie wymieniajcie. Kurs w kantorach zmienny jest Smile
I żeby nie było różowo to tym razem:
[Obrazek: DSC01189.jpg]
Ryneczek znajduję się po lewej Smile
Odpowiedz
mierzey no ryneczek w całej okazałości Smile

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(03-06-2015, 21:15:49)peter napisał(a): mierzey no ryneczek w całej okazałości Smile

Starałem się Tongue
Odpowiedz
Mierzey a te zdjęcia to w lipcowe ulewy robione? Kiedy to było?
Odpowiedz
(03-06-2015, 21:27:12)myszabe napisał(a): Mierzey a te zdjęcia to w lipcowe ulewy robione? Kiedy to było?

Chyba 2010 lub 2011 (dokładnie nie jestem w stanie określić bo pochodzą z dysku... powiedzmy wyrzuconego i ledwo odzyskałem), ale to był rok w którym na większości wybrzeża nie było prądu. Nasi gospodarze mówili, że ktoś ukradł główny kabel energetyczny, który doprowadza prąd nad morzeSmile. Z tego co pamiętam to Warna lub Burgas, (może i jedno i drugie) też były bez prądu. Kuraki pieczone na Rybarskiej, (GAZ MIELI CHŁOPAKI Smile) skoczyły z chyba 8L na 16. W każdym razie dwukrotnie Smile. Zero jedzenia, zero bankomatów, zero kas fiskalnych, (najmniejszy problem), zero ciepłej wody. Ogólnie miód, cud i orzeszki Smile
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o brak prądu to był rok 2010.
Odpowiedz
(03-06-2015, 21:54:24)dżek napisał(a): Jeżeli chodzi o brak prądu to był rok 2010.

No i wszystko jasne Smile Byłeś w tym czasie?
Odpowiedz
(03-06-2015, 22:29:06)mierzey napisał(a):
(03-06-2015, 21:54:24)dżek napisał(a): Jeżeli chodzi o brak prądu to był rok 2010.

No i wszystko jasne Smile Byłeś w tym czasie?

Niedaleko. W Rawdzie.
Odpowiedz
Kilka knajpek w Obzorze.
W tej spotykałem dużo tubylców, przeważnie konsumowali safrid albo popczeta
tubylcy
Knajpka z kołem młyńskim, fajne potrawy z grilla
koło młyński
Natomiast nie polecam tej na przeciwko, gdzie w sezonie jest postawiony kadłub łodzi.
Ribkata na plaży oferuje zargany (bellona) z żywego ognia, co się na talerzu nie mieszczą
ribkata
Wyżej jest ten hotel
http://www.hotel-bisser.net/pl/
Dobra kuchnia, mały basenik i do plaży coś koło 30 sekund spacerkiem.
Wspomniana wcześniej mehana barba
barba
Jakby ktoś miał problem ze znalezieniem bankomatu
bakomat
Natomiast mehana Hanowe, po drugie stronie rynku, nie położyła mnie na kolana. W tej "okolicy" całe mnóstwo punktów do wydawania pieniędzy na drobne co nieco. W Obzor ceny rosną od plaży do centrum, czyli przy morzu najtaniej. Tongue
Odpowiedz
(16-06-2015, 09:18:59)igi123 napisał(a): Ribkata na plaży oferuje zargany (bellona) z żywego ognia, co się na talerzu nie mieszczą
ribkata
Wyżej jest ten hotel http://www.hotel-bisser.net/pl/

Będę korzystał bo w Bisserze zamieszkam  Smile

Igi, a gdzie zjem dobry sacz / cacę w Obzorze?
Marcin
Odpowiedz