Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
Na fotkach ceny z Barby.
Sorki za jakość, ale nie ukrywam, że robienie zdjęć menu w knajpie było dla mnie krępujące i robiłem je na chybcika.
Mam nadzieję, że zainteresowani doszukają się interesujących ich informacji. Smile

Odpowiedz
Brawo, będę tam po 15 lipca i coś mi mówi że ceny się wygumkuje i będą nowe, lepsze niestety nie dla klientów Cool
Odpowiedz
Wink 
verdorn jesteś wielki, fajnie ze dzielisz się informacjami, my w stałe miejsce od lat  już 27 lipca,co prawda Obzor bardzo się zmienił od 2003 roku ale ciągle nas tam ciągnie.Pozdrawiam i miło wspominam nasz wspólny wyjazd w 2003 roku.
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za wstawki, ceny jak dla nie super, prawie żadnej różnicy z tamtym rokiem.
Odpowiedz
Jeszcze parę dni i spróbujemy Smile . Na pierwszy strzał pewnie pójdzie Morska Perła. Nie, że jakoś specjalnie tam gotują, ale ze względu na miejscówkę. Fajnie posiedzieć w pierwszy wieczór przy winku, rakii i małżach. Taka nowożytna tradycja Smile . Drugi strzał to Barba, a trzeci pewnie Pri Panczo Smile . No i oczywiście moje bułgarskie pierwsze śniadania w Bistro Tania, czyli małe piwko i zupka. Szkembe wg mnie najlepsze w Obzorze - Polecam.
Odpowiedz
>>martin7312
My z Anią również często wracamy do tamtego wyjazdu. Trudno żeby nie, przecież jak by nie patrzeć to był nasz pierwszy raz. Smile))
A tak bardziej poważnie. Tamtego Obzoru (no i może jeszcze rok czy dwa później) nie możemy odżałować. Knajpy na palach przy morzu, z rybką prosto od rybaka. Brak wielkich hoteli, było gdzie spacerować w ciszy i spokoju całym brzegiem aż do Białej. Prawie dzika plaża za cypelkiem w kierunku na południe, jak już tam się przedarłeś po kamieniach. Smile
Dziś Obzor jest inny od tamtego, ale nadal nie są to Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg - tamte miejsca nie dla mnie.
Teraz w czerwcu jest tu jeszcze spokojnie, ale już widać różnicę w stosunku do 14.06. gdy przyjechaliśmy, a dziś. Coraz więcej ludzi, aut itd.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości