Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Achtopol / Ахтопол
Jeżeli chodzi o menu obiadowe (dostępne zazwyczaj w godzinach 12-16, tzw. jedzenie gotowane w konkurencyjnej cenie) to w tym toku bezapelacyjnie wygrywają: Diana i Hawaii.
Odpowiedz
Ziguli, bardzo dziękuję!
(12-08-2020, 17:15:12)ziguli napisał(a): Sv. Georgi, Perła (najlepszy grill), Boruna, Chetirimata kapitani - to moja najlepsza czwórka. Wszystkie są w tym sezonie czynne.

(12-08-2020, 17:27:34)ziguli napisał(a): Jeżeli chodzi o menu obiadowe (dostępne zazwyczaj w godzinach 12-16, tzw. jedzenie gotowane w konkurencyjnej cenie) to w tym toku bezapelacyjnie wygrywają: Diana i Hawaii.

Wpisałem wszystko na moją trasę :-)
Odpowiedz
W porcie jest obecnie jedna restauracja (powstała na powierzchni dwóch już nieistniejących (które notabene były bardzo dobre). Jedzenie mocno średnie (ale przyznaję, że już po drugiej wizycie spasowałem). Ceny wysokie. Głównym mankamentem jest brak oświetlenia nad stolikami ustawionymi wzdłuż portu).
Odpowiedz
To koło portu miała być taka mała knajpka koło house Kalina z lewej strony
19 ул. „Крайморска“
https://maps.app.goo.gl/LnHPwJiPh5UVd3rW6

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(12-08-2020, 22:35:43)ziguli napisał(a): W porcie jest obecnie jedna restauracja (powstała na powierzchni dwóch już nieistniejących (które notabene były bardzo dobre). Jedzenie mocno średnie (ale przyznaję, że już po drugiej wizycie spasowałem). Ceny wysokie. Głównym mankamentem jest brak oświetlenia nad stolikami ustawionymi wzdłuż portu).
A jak się nazywa? Żeby na pewno tam nie trafić...

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Veranda

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Przy wejściu na molo

Moj poes tam piwo z kufla pil
Odpowiedz
Dokładnie tak. W Ahtopol trudno jest czegokolwiek nie znaleźć Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości