Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rawda / Равда
3. Restauracja Adonis położona w samym centrum Rawdy pierwsza w prawo za pocztą - dojście z centrum

[img][Obrazek: WP_20150713_033.jpg] image hosting 10mb limit[/img]

Menu
[img][Obrazek: WP_20150713_020.jpg] how to screen capture[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_021.jpg] free photo hosting[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_022.jpg] pic host[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_023.jpg] how to screenshot on windows 7[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_025.jpg] free upload pictures[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_026.jpg] adult picture hosting[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_027.jpg] online photo storage[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_028.jpg] img host[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_029.jpg] upload gambar[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_031.jpg] image hosting without registration[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_032.jpg] upload png[/img]

Przepyszny szaszłyk - polecam
[img][Obrazek: WP_20150713_044.jpg] free photo upload[/img]

Ciekawie podany z świetnymi sosami
[img][Obrazek: WP_20150713_046.jpg] upload an image[/img]

Tak wygląda restauracja od środka
[img][Obrazek: WP_20150713_036.jpg] hosting image[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_037.jpg] screenshot windows 7[/img]
[img][Obrazek: WP_20150713_035.jpg] image free hosting[/img]
Odpowiedz
....byłam, widziałam i...nie powaliło mnie.Sklep do sklepu,  knajpa do knajpy .Plaża jak plaża. To jest tylko moje zdanie.Dzisiaj poszukam połączeń do Św.  Vlas.

http://tufotki.pl/8PbG0
Odpowiedz
(25-07-2015, 09:38:49)danaxy napisał(a): ....byłam, widziałam i...nie powaliło mnie.Sklep do sklepu,  knajpa do knajpy .Plaża jak plaża. To jest tylko moje zdanie.Dzisiaj poszukam połączeń do Św.  Vlas.

Piąty raz podajesz ten swój nieobiektywny post.
Powiedz co ty widziałaś w Rawdzie?
Powiem pewnie nic.
Przeszłaś główną ulicą i zobaczyłaś jedną plażę.
Opisz gdzie ty jesteś i co widzisz w wybranej przez ciebie miejscowości.
Co tak Ciebie nakręciło pozytywnie we Vlasie i Neseberze, tylko nie pisz że plaże, może stragan na straganie?
Powielasz tylko jeden post, a tak na prawdę nic nie widziałąś.
Tu pięć minut i tam pięć minut, porażka
Odpowiedz
(27-07-2015, 00:05:46)aekzal napisał(a):
(25-07-2015, 09:38:49)danaxy napisał(a): ....byłam, widziałam i...nie powaliło mnie.Sklep do sklepu,  knajpa do knajpy .Plaża jak plaża. To jest tylko moje zdanie.Dzisiaj poszukam połączeń do Św.  Vlas.

Piąty raz podajesz ten swój nieobiektywny post.
Powiedz co ty widziałaś w Rawdzie?
Powiem pewnie nic.
Przeszłaś główną ulicą i zobaczyłaś jedną plażę.
Opisz gdzie ty jesteś i co widzisz w wybranej przez ciebie miejscowości.
Co tak Ciebie nakręciło pozytywnie we Vlasie i Neseberze, tylko nie pisz że plaże, może stragan na straganie?
Powielasz tylko jeden post, a tak na prawdę nic nie widziałąś.
Tu pięć minut i tam pięć minut, porażka

Przeczytaj pierwszy wpis jaki zrobiles w temacie .Atrakcje Ravdy tez umiesciles .Zaznaczam jeszcze "piaty" raz to jest moje zdanie.Bieganie po knajpach i fotografofanie menu -zostawiam innnym. Wladanie(bulgarskim) tym jezykiem pozwala mi na swobodne porozumiewanie sie z ludzmi i wypytanie o wszystko ....o atrakcje i ciekawych ludzi -rowniez .Pozdrawiam serdecznie .
Zawsze dostrzegamy w ludziach to, co złe, ale nigdy nie widzimy tego, co jest z nami nie tak.
Odpowiedz
To może, danaxy, jak tak swobodnie się porozumiewasz po bg i rozmawiasz z ciekawymi ludźmi to opisz coś o tym a nie powielasz w kółko ten sam post.
Odpowiedz
widzisz danaxy tak się składa, że troszkę znam bułgarski i więcej niż troszkę rosyjski, wszystkie restauracje podane w tym wątku i ich menu wymieniłem gdyż były polecane przez miejscowych (właścicieli hotelu i nie tylko). Natomiast nie byłem w stanie wszystkiego spróbować, tylko niektóre dania i wystawiłem moja opinię.
Ty natomiast uważasz, że po co bo sama znasz bułgarski?

Szkoda,że nie polecisz innym forumowiczom tego co zobaczyłaś i próbowałaś.

Ja przynajmniej dziele się informacjami z innymi użytkownikami, a fotki menu celem wiedzy co podają w jakiej knajpie, nie wszyscy to samo lubią.

Informacje typu stragan na straganie, knajpa na knajpie dotyczy większości miast i miasteczek bułgarskiego wybrzeża.

Przykład deptak Sv Vlas knajpa, sklep i tak przez cały deptak no jeszcze kantory, przy plażach hotel na hotelu.
Dalej mogę podawać przykłady takich miejscowości Neseber - stare miasto - same stragany i knajpy, wiem że mogę co niektórych urazić tym przykładem.
Dla mnie Neseber to przed sezonem i po sezonie wtedy dopiero można zobaczyć prawdziwy Neseber właśnie ten stary bez straganów.

Moja rodzina w wakacje zdecydowanie preferuje plażing, kąpiele w ciepłym Bułgarskim morzu oraz dobre miejscowe jedzenie (nie zawsze i nie wszędzie jest dobre).
Odpowiedz
ja mam dość poprawiania zdjęć i wysyłania próśb na pw, aby zapoznać się z instrukcją - skoro ktoś się zalogował akceptuje regulamin, od dziś daję ostrzeżenia, koniec dnia dziecka

danaxy - twoje zdjęcia w podpisie do poprawy

arek - twoje też wymagają retuszu, pewnie nie wykasowujesz http, od następnych tak rób

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
[Obrazek: DSCF5543.jpg]

Peter o to chodzi?
Odpowiedz
dokładnie Smile

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Witam forumowiczów,

W drugiej połowie sierpnia wybieramy się do Rawdy (ja, żona i troje dzieci). Lecimy samolotem do Burgas. I tutaj mam pytanie? Jak najsprawniej dostać się z lotniska do Rawdy? Zarezerwować taksówkę wcześniej? Łapać dopiero na miejscu? A może da się bez problemów dojechać autobusem? Widziałem na wątku Rawdy zdjęcie z trasami autobusów a tam linia z lotniska przez Rawdę? Przy czym bardziej martwi mnie przejazd powrotny - musimy wyjechać na lotnisko ok. 7 rano w sobotę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości