Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzegam! Nie polecam! Odradzam!
#1
Witajcie!

Myślę,że taki wątek się tutaj przyda?! Naszło mnie znowuż po tel. rozmowie z Teresą Smile

Zaczynając:

SOFIA - Dworzec Kolejowy ЖП -Гарата: Odradzam korzystania z tzw pomocy niby Tur-informatorów romskiego pochodzenia! Ubrani są w odblaskowe kamizelki i grają głupa.
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#2
(31-08-2015,12:07:35)peter napisał(a): spaliśmy w drodze do BG w hotelu Stejeris

nie polecam, mimo że niedrogi ( trójka za 140zł ) - brak klimatyzacji a w pokojach 40 stopni, smród z kanalizacji ciągnie się już km przed hotelem, obiekt przy samej drodze - więc otwierając okno, nie zaśniesz z powodu drogi tranzytowej - nie otwierając udusisz się w pokoju

restauracja od 22 podaje tylko ciorby, a od 22.30 tylko piwo

na plus - śniadanie
Zgodnie z taką opinią nie polecam, chociaż w swoim czasie tam spałem i proponowałem ten hotel, to jednak warunki w ciągu kilku lat się znacznie pogorszyły. Proszę zwłaszcza uważać na zdjęcia z booking, tak ładnie to chyba tam nie jest.

Ostrzegam, też przed noclegiem koło Aiud pensiunea "Luca", na zdjęciu po lewej stronie pole z kiszonką i takie same zapachy. Śpi się na poddaszu, bez klimy ofc.
[Obrazek: xl_1446509e12b23aamotel_luca.jpg]
Odpowiedz
#3
igi - no właśnie te zdjęcia z bookingu mnie zmyliły, ale raz się żyje Big Grin
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#4
igi, to co wrzuciłeś w tagi obrazkowe, nie jest obrazkiem, poprawiłem Smile
Odpowiedz
#5
Dzięki  Smile Mam jakieś kłopoty sprzętowe.
Odpowiedz
#6
https://www.google.pl/maps/@46.3609593,2...312!8i6656
pensjonat Luca
Odpowiedz
#7
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jezeli bedziecie korzystac z taxi w Sofii to nie wsiadajcie do taksowkarzy Romskiego pochodzenia.
Mozecie zaplacic nawet 50 lewow za km.
Odpowiedz
#8
Ivancu ! Jak mam rozpoznac w Sofii taksowkarza romskiego pochodzenia ? Prawie wszyscy maja ten sam kolor skory ? Za 50 lewa przejechalem ca. 70 km odcinek na trasie Balczik - Durankulak , czy byla to wlasciwa cena ? W 2014 przejechalem ten sam odcinek z tym samym taksiarzem za 40 leva. Czy w Sofii taksiarze maja na czole naklejana narodowosc ?
Odpowiedz
#9
leon1406
nie czepiaj się Big Grin
co do koloru skóry to- nie wszyscy,  a i rozpoznać się da kto siedzi za kierownicą
Najbezpieczniej po prostu pytać za ile zawiezie w konkretne miejsce

i raczej bym nie używał  słów pokroju „Мангал“, „мангасар“- raczej obraźliwe określenie osób z ciemną karnacją
Odpowiedz
#10
(09-11-2015,13:15:36)thomasso napisał(a): leon1406
nie czepiaj się Big Grin
co do koloru skóry to- nie wszyscy,  a i rozpoznać się da kto siedzi za kierownicą
Najbezpieczniej po prostu pytać za ile zawiezie w konkretne miejsce

i raczej bym nie używał  słów pokroju „Мангал“, „мангасар“- raczej obraźliwe określenie osób z ciemną karnacją

Widze ze sie nie zmieniles ? To ty czepiasz sie ? Jak zwykle !!! Jechalem kiedys z Varny do Balczika i bialy taksiarz powiedzial w Varnie 40 leva a w Balcziku bylo 50 leva i co ? Jal widzisz jajco ?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polecam,Zachecam,Rekomenduje Ivan79 19 10,833 10-01-2016,09:10:15
Ostatni post: arka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości