Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszt urlopu w Bułgarii
Bo Polacy tam jeżdżą. Smile
Odpowiedz
Dwa lata temu w 2016 w Sozopolu była młoda para która rozwijała swój parawan nawet spory ale się nie przyjęło na razie !!
Odpowiedz
Na plaży w najodleglejszej części starego Neseberu (ponoć nazywa się Buna), leżak/parasol po 5 lv.

Co do parawaningu, zastosowanie praktyczne to osłona przed wiatrem niosącym piasek (chyba sobie kupię, bo strasznie mi nawiało) Smile
Odpowiedz
(05-06-2018, 08:19:36)abiks napisał(a): Ja w tym roku robię wyjazd 2+2: Sozopol od 6 do 16 lipca, potem Sofia 1 dzień i 3 dni na Halkidiki w Grecji. Za noclegi wyszło mi 3k pln. Za ropę szacuję do 1,7k pln. Cały wyjazd mam nadzieję zamknąć w 7-8k. 

Poniżej załączam dość ciekawą infografikę z artykułu: Ceny w Bułgarii – ile wydasz na wakacje w 2018 r.?

[Obrazek: ile-kosztuja-wczasy-w-bulgarii-infografika-1.png] 

miałem dać znać czy zmieściłem się w budżecie i tak potwierdzam, wydaliśmy nie więcej niż 8k, z poprawką na to, że w Grecji już nie było rozpusty, nie tankowałem tam także ropy.

Mam za to ciekawostkę, wracając z Grecji polecam zatrzymać się tutaj: https://goo.gl/maps/3hS59nCtua12, na dachu jest świetna restauracja z pięknym widokiem na całe miasteczko i otaczające nas góry Smile Można zaparkować w samym centrum za tą galerią, płaciłem jakieś 1-2 leva.
Odpowiedz
Bravo!
To moe miasto-Blagoevgrad Smile
Nie wedzialem ze tam juz jest restauracia, bo ja pamiętam tylko kawiarenki.
Tak wogóle to w mescie jest kilkadziesiąt knajp godny polecenia !
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz