Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię, sprzedam, wymienię [ogłoszenia]
#1
Jak w tytule do sprzedania mam aparat DSC HX50
Stan idealny,zdjęcia wychodzą super jak na ten przedział cenowy

http://olx.pl/oferta/aparat-sony-dsc-hx50-jak-nowy-gwarancja-pokrowiec-karta-pamieci-CID99-IDcO0Xt.html
Odpowiedz
#2
Information 
Cześć,

Kolega samsung19 ma do sprzedania aparat. Żeby takie posty nie pogubiły się po forum, niniejszy wątek dedykujemy podobnym ogłoszeniom. Zatem, jest coś co chcesz kupić / sprzedać / wymienić, ogłoś się w tym wątku.

Z jednym zastrzeżeniem. Nie jesteśmy w sklepie ani w serwisie aukcyjnym. Zachowujmy więc umiar Smile
Spamowanie ofertami z serwisów aukcyjnych skończy się najprawdopodobniej nieprzyjemnie.

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia, dalsze ustalenia ewentualnych sprzedawców i kupców proszę prowadzić przez priv.
Odpowiedz
#3
Jako, że nadeszła wiekopomna chwila i zanabyłem nowe ustrojstwo do upamiętniania - trzeba sprzedać moje starocie.

Fuji Fine Pix S5600 specyfikacja - u mnie z 5 lat, dziś nadal potrafi zawstydzić niejednego super zooma; w komplecie z torbą i super pojemną kartą Fuji... 1 GB

Cena 200zł, wysyłka po mojej stronie

[Obrazek: DSC00794_1.jpg]

[Obrazek: DSC00798_1.jpg]
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#4
Kupię bez przymuszonej woli CD kapeli Atropos! Jak by można było to z autografami Artystów! Big Grin Big Grin Big Grin
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#5
(15-01-2016,17:30:06)arka napisał(a): Kupię bez przymuszonej woli CD kapeli Atropos! Jak by można było to z autografami Artystów!  Big Grin  Big Grin  Big Grin

spoko. jak już będzie fizycznie, żeby na półce postawić, to jeden odłożę Wink
Odpowiedz
#6
(15-01-2016,19:48:10)sproket napisał(a):
(15-01-2016,17:30:06)arka napisał(a): Kupię bez przymuszonej woli CD kapeli Atropos! Jak by można było to z autografami Artystów!  Big Grin  Big Grin  Big Grin

spoko. jak już będzie fizycznie, żeby na półce postawić, to jeden odłożę Wink

Trzymam Cię Sproket za słowo! Big Grin
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#7
Sprzedam 2 bilety do Term Bania na cały dzień ( saunarium+strefa relaksu )
Cena za 2szt -120
Groupon ważny do 23.06.2017
Odpowiedz
#8
Nieaktualne
Odpowiedz
#9
Ktoś może podzielić się ze mną opinią na temat http://www.alumex.biz.pl/pl/artykul/rada...1/247.html? Czy raczej nie inwestujecie w tak nowoczesne rozwiązania?
Odpowiedz
#10
Alicja jeszcze jedna reklama i ban...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam bilety... dżek 1 31 29-12-2022,12:00:04
Ostatni post: dżek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości