Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzuc Palenie z Bulgaricusem.
#1
Byl watek na starym Bulgaricusie wiec go wznawiam.
Mi sie udalo juz 4 lata bez fajek.
A wam piszcie.
Kocur Leon1406 Lahatiel Bate Niki i wielu innych Palicie jeszcze czy wam sie udalo rzucic Palenie?
Odpowiedz
#2
Paliłem, palę i będę palił. I tytoń i inne ziółka. Sprawia mi to przyjemność. I już.

co do potencjalnych oskarżeń o szpony  nałogu - tak się złożyło, że ostatnio często jestem pensjonariuszem instytucji publicznego leczenia. Wtedy nie palę - nie będę zachowywał się jak uczniak z petem w kiblu. I takie przerwy, nawet kilkunastodniowe nie stanowią żadnego problemu. Ale z rozkoszą wracam do mojego dymu. Palę fajkę, tytoń głównie wędzony = balcan sobranee.
Jeżeli komuś będącemu w moim towarzystwie dym przeszkadza, to jego, nie mój problem. Zawsze może zmienić towarzystwo.

Oto słowo kocurowe na czwartek zwyczajny adwentowy. przekażcie sobie znak pokoju lubo skręta.
Odpowiedz
#3
Inne ziółka kocur powiadasz. te zielone i # też ;> bo Ivan niekiedy chyba do rakij
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#4
(03-12-2015,21:03:32)Wawo napisał(a): Inne ziółka kocur powiadasz. te zielone i # też ;> bo Ivan niekiedy chyba do rakij

Rumianku i lawendy staram się unikać. Okropnie po nich mi się źle chodzi po dachach. A te kłaczki...!
Odpowiedz
#5
zawsze zostaje kocimiętka Big Grin
Odpowiedz
#6
(03-12-2015,21:28:52)mastika_fan napisał(a): zawsze zostaje kocimiętka Big Grin

Pouczenie: kocimiętki się nie pali, w kocimiętce się tarza. A potem szuka nadobnych kocic. A jeszcze potem Kocurowa prowadzi za ucho do domu. I nie ma świeżych myszek w lodówce. I no escape - jak w piosence dubioza kolektiv
Odpowiedz
#7
Ivanek jaki fajny wątek rozkreciles
Odpowiedz
#8
(03-12-2015,20:29:50)kocur napisał(a): Paliłem, palę i będę palił. I tytoń i inne ziółka. Sprawia mi to przyjemność. I już.

co do potencjalnych oskarżeń o szpony  nałogu - tak się złożyło, że ostatnio często jestem pensjonariuszem instytucji publicznego leczenia. Wtedy nie palę - nie będę zachowywał się jak uczniak z petem w kiblu. I takie przerwy, nawet kilkunastodniowe nie stanowią żadnego problemu. Ale z rozkoszą wracam do mojego dymu. Palę fajkę, tytoń głównie wędzony = balcan sobranee.
Jeżeli komuś będącemu w moim towarzystwie dym przeszkadza, to jego, nie mój problem. Zawsze może zmienić towarzystwo.

Oto słowo kocurowe na czwartek zwyczajny adwentowy. przekażcie sobie znak pokoju lubo skręta.

Kocur ! Ja uwielbiam "English Mixsture" od Savinellego. Polecam! No i Ganja+Bongo! Też polecam! Smile Smile Smile
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#9
(03-12-2015,20:29:50)kocur napisał(a): Paliłem, palę i będę palił. I tytoń i inne ziółka. Sprawia mi to przyjemność. I już.

co do potencjalnych oskarżeń o szpony  nałogu - tak się złożyło, że ostatnio często jestem pensjonariuszem instytucji publicznego leczenia. Wtedy nie palę - nie będę zachowywał się jak uczniak z petem w kiblu. I takie przerwy, nawet kilkunastodniowe nie stanowią żadnego problemu. Ale z rozkoszą wracam do mojego dymu. Palę fajkę, tytoń głównie wędzony = balcan sobranee.
Jeżeli komuś będącemu w moim towarzystwie dym przeszkadza, to jego, nie mój problem. Zawsze może zmienić towarzystwo.

Oto słowo kocurowe na czwartek zwyczajny adwentowy. przekażcie sobie znak pokoju lubo skręta.

Kocur pamietaj ze palac to sponsorujesz zlodziei z Wiejskiej albo jezeli juz w Bg to tych z Plosztad Narodno Sybranie 1
Takze lepiej wypijj Rakie anizeli PAL.
Odpowiedz
#10
(03-12-2015,22:06:15)teresa napisał(a): Ivanek jaki fajny wątek rozkreciles

Dzieki Tereska
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nordic Walking z Bulgaricusem dżek 883 40,976 ,07:54:02
Ostatni post: dżek
  Schudnj z Bulgaricusem Ivan79 17 11,372 24-07-2017,15:35:15
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości