Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na narty?
#1
Witam w Sofii jest juz 10 cm sniegu w innych rejonach jest go wiecej.
Gdzie na narty?
Samokow,Pamporowo,Bansko,Gowedarci czy inne miasto?
Arka wiem ze rejon Gminy Samokiw nie jest ci obcy.Jaki masz doswiadczenie w sportach zimowych w Samokow i okolicach?
Wy tez piszcie o waszym doswiadczeniu zima w BG.
Odpowiedz
#2
Moje doświadczenie jest takie- wczoraj w TV pokazywali zasypaną śniegiem BG
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#3
Ja nawet widziałem w TV jak jeżdżą na nartach w BG - to mam większe doświadczenie Smile.
Odpowiedz
#4
Taa, kolejny wątek naszego ulubieńca w stylu: Tu piszcie na temat... Wink
Ivan, napisz coś o wymienionych ośrodkach, po dwa zdania, niech to nie będą jak to zwykle czynisz w swojej "pracy" filmy z YT albo podanie stronki www ośrodka - tyle to mój sześcioletni syn potrafi.

Pal licho, tym razem niech mu będzie. Wink

Sam chciałem taki wątek już kilka tygodni temu założyć, po tym, jak zaczęliśmy dyskusję w temacie o Bańsku.
W powyższym napisałem, że BG to marna destynacja dla polskiego narciarza, choć wiem, że są tacy co się tam wybierają. Pewnie raczej z ciekawości, sentymentu czy poczucia klimatu niż z logicznych powodów.

Pzdr
Marek
Odpowiedz
#5
Frytowski ale tej zimy to nawet w Bułgarii jest więcej śniegu niż u nas. No i chyba lepiej idzie na nartach tam pojeździć, bo w Polsce to licho w tym roku jak na razie. Chociaż od nas bliżej do Austrii i Włoch niż do Bułgarii. Smile
Odpowiedz
#6
Radek..
1. Zima dopiero się zaczęła, więc "nie chwal dnia przed zachodem słońca". Wink
2. Austria, Włochy. Otóż to, w zasięgu 6-10h jazdy samochodem są takie miejsca, gdzie choćby zima była licha jak diabli warunki narciarskie będą doskonałe.

Ja bym z chęcią wyskoczył na narty do Bańsko czy Pamporowo (z ciekawości, sympatii do tego kraju, żeby rakiji się napić.. itd) tylko, że to ździebko kupy się nie trzyma. Jest daleko, a ceny w tych ośrodkach nie są wcale niższe niż w Alpach. Te pewnie wynikają z braku konkurencji, w Alpach dolina koło doliny, każda walczy o klienta, zupełnie inna bajka.

Pzdr
Marek
Odpowiedz
#7
Zgadza się. Zima dopiero do nas wkracza. No a na narty do Bułgarii chyba mało kto jeździ - tak jak piszesz bez większego sensu - cenowo i odległościowo. Chociaż dla klimatu może warto i dla próbySmile. Bo jeżeli tylko dla napicia się rakiji to przyjedź do Rybnika - bliżej, taniej i też można się napić Smile, na narty też cię zabiorę hałd u nas pod dostatkiem Smile, większe, mniejsze, szerokie i wąskie jakie tylko lubisz. Smile
Odpowiedz
#8
(06-01-2016,15:39:17)frytowski napisał(a): Radek..
1. Zima dopiero się zaczęła, więc "nie chwal dnia przed zachodem słońca". Wink
2. Austria, Włochy. Otóż to, w zasięgu 6-10h jazdy samochodem są takie miejsca, gdzie choćby zima była licha jak diabli warunki narciarskie będą doskonałe.

Ja bym z chęcią wyskoczył na narty do Bańsko czy Pamporowo (z ciekawości, sympatii do tego kraju, żeby rakiji się napić.. itd) tylko, że to ździebko kupy się nie trzyma. Jest daleko, a ceny w tych ośrodkach nie są wcale niższe niż w Alpach. Te pewnie wynikają z braku konkurencji, w Alpach dolina koło doliny, każda walczy o klienta, zupełnie inna bajka.

Frytowski nie wiem z jakiego regionu Polski jestes ale do Sofii masz 11-12 godzn jezeli starujesz z Katpowic Opola czy Krakowa.ZSofii do Samokow masz ok 1 h .Ceny o wiele nizsze zarcie tez jak i noclegi jak i wino czy rakia.
Przyjezdzajcie tlumnie do Samokowa
Przy Dobrym Szczesju mozecie spotkac Petyr Popzngelov kim on jest mozna zobaczyc tutaj
https://pl.wikipedia.org/wiki/Petyr_Popange%C5%82ow
Odpowiedz
#9
(09-01-2016,12:11:43)Ivan79 napisał(a):
(06-01-2016,15:39:17)frytowski napisał(a): Radek..
1. Zima dopiero się zaczęła, więc "nie chwal dnia przed zachodem słońca". Wink
2. Austria, Włochy. Otóż to, w zasięgu 6-10h jazdy samochodem są takie miejsca, gdzie choćby zima była licha jak diabli warunki narciarskie będą doskonałe.

Ja bym z chęcią wyskoczył na narty do Bańsko czy Pamporowo (z ciekawości, sympatii do tego kraju, żeby rakiji się napić.. itd) tylko, że to ździebko kupy się nie trzyma. Jest daleko, a ceny w tych ośrodkach nie są wcale niższe niż w Alpach. Te pewnie wynikają z braku konkurencji, w Alpach dolina koło doliny, każda walczy o klienta, zupełnie inna bajka.

Frytowski nie wiem z jakiego regionu Polski jestes ale do Sofii masz 11-12 godzn jezeli starujesz z Katpowic Opola czy Krakowa.ZSofii do Samokow  masz ok 1 h .Ceny o wiele nizsze zarcie tez jak i noclegi jak i wino czy rakia.
Przyjezdzajcie tlumnie do Samokowa
Przy Dobrym Szczesju mozecie spotkac Petyr Popzngelov kim on jest mozna zobaczyc tutaj
https://pl.wikipedia.org/wiki/Petyr_Popange%C5%82ow

Ja na nartach nie umiem charpaganić ! Ale zima w górach zwłaszcza na Bezbogu by mnie strasznie rajcowała by! Śniegochody na nogi i można gnać gdzie oczy poniosą! Wybrał bym się na Popovo Ezeroooo Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Z Hiży "Bezbog tam chyba nawet jest krętawa nartostrada ???!!!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#10
Sezon na narty w Pamporovie znów otwarty od dziś Smile

[Obrazek: 13076785_1241338505891202_87514970752842...e=57A36990]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W moim OGRODZIE , gdzie... lisek 226 58,474 01-04-2024,17:25:58
Ostatni post: lisek
  Gdzie spedzamy Sylwestra? Ivan79 9 7,615 29-12-2015,21:17:35
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości