Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze plany wyjazdowe niezwiązane z Bułgarią
(01-08-2018,22:35:17)mastika_fan napisał(a): W tym roku plecaki targamy do Portugalii Smile

...i to jest słuszny kierunek Wink
My też we wrześniu przez Moguncję, z popasem w Bordeaux do Braganca.
8 dni na eksplorację okolicy a potem Porto i okolice.
Długi powrót z popasem w Trewirze...
Odpowiedz
wolffer, bo nie byłem Smile Mam trzy tygodnie na przejechanie kraju wzdłuż i wszerz Smile
Odpowiedz
siemanko Mastiki, obydwoje. Jak się domyślasz zwyczajowe: po co lub czego jest typowym skrótem zapytania: co chcecie zwiedzać, zobaczyć, jak odpoczywać lub się męczyć, czego oczekujecie, co teraz wiecie, a czego nie wiecie itd, itd  Angel  Rolleyes  Shy  Big Grin  Big Grin
Kierunek chyba ciekawy, wiele o tym nie wiem, ale i tak miłej podróży,
no i może byście tak wpadli na spotkanie   Huh  , bo miło by było się spotkać kiedyś znowu, przynajmniej mi  Big Grin  Big Grin no i opowiecie co widzieliście, jedliście i gdzie bywaliście Big Grin
Odpowiedz
Pomyślimy Smile Jedziemy jak zwykle w ciemno. Najpierw do Faro, bo tam latają po taniości. Na pewno pozwiedzamy wybrzeże, zadka jeszcze w oceanie nie moczyłem. Podróżujemy zwyczajowo, plecak na plecach, namiot pod pachą i droga przed nami Smile Ponoć komunikacja szynowa jest dobrze zorganizowana, więc ukochane pociągi też będą grane. Kraj niewielki, więc trochę pojeździmy Smile
Odpowiedz
Bryj......

Ja wybywam 18.08. Najpierw do Rosji a potem do Abhazji. Najpierw autobusem do Pskowa/omijając Białoruś co b nie becalić za tranzyt/ .... Miasto stare bo ma jakieś ponad 1200 lat i tam może poszukam jakiś starożytnych Słowiańskich artefaktów-też może jakiś przy tym melanż?! ))) A następnie gdzieś jeszcze się kopnę ale no nie wiem gdzie, a następnie pojadę sobie do Abhazji . Że jadę w ciemno to chyba dodawać nie muszę Rolleyes
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
Mastika, tylko uważajcie bo masakryczne upały się przelewają i będą przelewać przez Portugalię.
Odpowiedz
Dzięki dżek, jedziemy dopiero 21 sierpnia, więc może do tego czasu lekko pogoda lekko spuści z tonu Smile
Odpowiedz
Dzisiaj wspominali że ponad 50 stopni w cieniu w Portugalii.
Odpowiedz
Mastika szczupły jest, to się między promieniami schowa Cool Cool

no dobra, schodzę z temata, bo co za dużo, to niezdrowo Big Grin Rolleyes Big Grin
Odpowiedz
I jeszcze brzuch mogę wciągnąć [Obrazek: 04284cfdrotfl.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości