Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
Nie pamiętam, nie zainteresowałem się wtedy lub może w 2014 jeszcze nie było takowej ale zanim wyjedziesz napiszę Tobie i wszystkim zainteresowanym dokładnie gdzie i za ile.
Odpowiedz
Wypożyczalnia była jednak przy bulwarze Czernomorka, sklerozis.
Odpowiedz
W czajce są rewelacyjne rapany. Zarówno sałata jak i panierowane. Widok piękny ,trochę zieleni i zimne piwo...
Odpowiedz
teresa - wy musicie koniecznie w środku zimy rozmawiać o bułgarskim żarciu i zimnym piwie ? Smile
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
e... właściwie nie musimy, a propos przejrzałem zdjęcia menu i rapany w sałatce ani nawet w muszlach nie widzę
Odpowiedz
Jadlam sa

O zarciu i piwie można mówić cały rok
Odpowiedz
Napisałem poprzednio: "Biała czyli dziura, która ma 6 tys. tubylców więc 3 x tyle co w Obzorze. Ale źródło bułgarskie podaje co następuje: w Obzorze - 2054 жители към 2005 natomiast 2117 жители към 2011 jednocześnie w tych samych latach - w Białej - 2055 жители към 2005 oraz ostatnio stwierdzono 2034 жители към 2011. Pomyłka była znaczna a wiadomość zaczerpnięta ze źródła do którego teraz nie udało mi się ponownie trafić. To się zdarzy kiedyś tam przypadkowo. Obzor i Biała mają zatem niemalże identyczną liczbę stałych mieszkańców. Tym niemniej Biała jest obszarowo większą miejscowością za to w Obzorze przebywa w danym dniu lata kilkakroć więcej wczasowiczów. Patrząc, chodząc po ulicach chciałoby się stwierdzić, że kilkanaście razy lecz o pomyłkę nietrudno.
Odpowiedz
albo masz wyłączone udostępnianie zdjęć w Dropboxie (sprawdź w ustawieniach aplikacji), albo to nie ma szans zadziałać. Sugeruję jakikolwiek serwis dedykowany hostowaniu zdjęć Smile
Odpowiedz
Fanie mastiki,
Dropbox jednak działa i chwała mu, ja uporczywie popełniałem błąd przy kopiowaniu URL.
Z czarnomorskim obzoreckim ( kochany nasz gospodarz mianował mnie kiedyś per obzorec ) pozdrowieniem i ukłonami
Mack
Odpowiedz
Sam dropbox może i działa, ale już wklejane linki prowadzą donikąd.

Wklejasz taki adres obrazka

https://photos-1.dropbox.com/t/2/AABlSDcpTLWokNe1CFVv4bF1DPx-b93lIdTpnWBk2zmlGg/12/530893650/jpeg/256x256/1/_/1/2/20140712_114112.jpg/EILb158EGJ4BIAIoAg/lrDXqIW4TtCgJ_HGg5xpxyYpXBK7uvUuwckmQTrpptc?size_mode=3&size=2048x1536

to nie ma szansy się wyświetlić poprawnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości