Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
Wink 
Byala zadowala  Wink . Byłem tam cztery razy, ostatni raz na przełomie czerwca/lipca ....tego roku i kombinuje co by we wrześniu jeszcze raz... .  Jeżdżę z psem więc te terminy mi odpowiadają jest po prostu przestrzennie. Pozdrawiam "Białych" Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Witajcie,

jestem na stałe w okolicach Nessebaru ale chciałem podjechać na plaże Karadere. Czy zwykłym rodzinnym kombikiem tam dojadę czy może zaparkować w okolicy (gdzie?) i spokojnie dojść? Czytam forum i niektórzy sugerują samochody bardziej terenowe na tą jazdę...
Odpowiedz
Dojedziesz normalnym kombiakiem bez problemu. Chyba że jakiś obniżany albo na 20" felach...
Od studni w Białej masz film w wątku o Karadere a od Goritsy musisz już sam kombinować

Na piechotę możesz iść plażą, od głównego zejścia w Białej ok 25 minut spacerkiem

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
mam pytanie; czy w tym roku jest w białej dobra smażalnia ryb, nie restauracja a buda ze swieżą rybą
Odpowiedz
Jest. Na samej górze czarnomorki po lewej stronie patrząc w dół.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jaka jest pogoda w Białej, bo we Vlasie trochę się oziębiło?
Odpowiedz
Hej, Tak potwierdzam na samej górze ul. Czarnomorskiej, super świeża i tania rybka, czasami trzeba dość długo czekać, ale naprawdę warto. Ja już w Polsce od kilkunastu godzin, ale tęsknie za smakiem cacek kalmarów i czegoś dużego na "A" generalnie prawie wszystko próbowałem i wszytko dobre, świeże. Jak by przy stoliczkach nie było cytrynki to leży przy kasie na górze, obok są też talerzyki i widelce
Odpowiedz
Akuła?
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
Tak  Smile Akuła
Odpowiedz
Czyli Rekin
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości