Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
(29-08-2017,09:35:37)daro napisał(a): byłem tydzień w białej pomiędzy 16 a 23 sierpnia, czy tam zawsze jest duża fala, dla mnie to nie problem ale małe  dzieciaki były spanikowane

Nie zawsze, zdarzało się nawet, że byla tzw. flauta czyli czisza morska. Zależy jak się trafi na warunki wiatrowe.
Odpowiedz
Trafileś na okres zmiany pogody.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Pojechalismy dziś do Bialej. Jest super. Plaża fantastyczna[Obrazek: 85fead51f58877ca963e04c20a34c038.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Egon a jak tam teraz z temperaturami?? Są jeszcze jacyś turyści czy jesteście jedynymi??
Odpowiedz
My jesteśmy w Obzorze. Do Bialej pojechalismy zobaczyć jak tam jest. W Bialej pusto. Dziś temperatura powietrza 23 stopnie. Wieje cieply wiatr.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Nastepne zdjęcie z Bialej[Obrazek: 73394be9e00effeab6461a723433c42d.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A to nasz przyjaciel poznany na plaży w Bialej[Obrazek: 81009f849c521be107596c5f5678b5c6.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Proszę o opinie o Silver Beach Complex w Białej jeśli ktoś z szanownych forumowiczów korzystał z tego hotelu
Odpowiedz
Hej korci mnie od paru lat wyjazd jesienią do Obzoru Białej, byłem w tym roku w sierpniu. Jka we wrześniu w Białej ? Można się kąpać jakiekolwiek knajpy otwarte w Obzorze albo białej
Odpowiedz
Witam,
czy ktos z Was był moze w Byala Vista Complex (http://holidaylettinginbulgaria.com/holiday_in_bulgaria_apartment_byala_vista_a22.php).
mozecie mi powiedziec jakies krytyczne uwagi o tym miejscu
lub miejscowosci ( w co akurat watpie Wink )
Odpowiedz
to jest 55 strona tematu o tej miejscowości Angel
a o kompleksie jest nawet spory oddzielny temat http://bulgaricus.pl/forum/showthread.php?tid=200 Rolleyes Smile
Tak więc Ci co byli, to już chyba wszystko tu opisali Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości