Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
Cześć wszystkim.
A jak w Bialej z wypożyczeniem auta. Czy ktoś korzystał? Jakie ceny?
Odpowiedz
(25-07-2018,17:01:30)marzena napisał(a): Cześć wszystkim.
A jak w Bialej z wypożyczeniem auta. Czy ktoś korzystał? Jakie ceny?

jest wypozyczalna przy Czarnomorce, widzialem , ze ma klientow, cen niestety nie znam
Odpowiedz
Dziękuję. Sprawdzimy i napiszemy Smile
Odpowiedz
Witojcie Bulgarikusie Smile

Czy ktoś z bywalców Białej mógłby mi porównać plaże pomiędzy Białą i Obzorem?
Chodzi mi o to, że w Obzorze, gdy pójdę sobie plażą na południe (w kierunku na Burgas), to po całkiem niedługim spacerze będę miał pustawą plażę (tuż za pierwszym cyplem). Oczywiście plaża całkowicie piaszczysta, nie gliniasta.
Czy takie niezbyt odległe i pustawe plaże są również na północ (w kierunku na Varnę) od Białej?

I jak to jest ze stromością zejścia/podejścia na takie plaże?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
W samej Białej plaża nie jest szeroka, a morze od razu dość głębokie. W kierunku Warny ok. 3 km. od Białej jest ... karadere[emoji7] dzika plaża długości koło 6 km. Dojazd od tej strony jest po drogach gruntowych, zejście na plażę od dzikiego parkingu kilkanaście metrów, oczywiście brak asfaltu. Jest oddzielny wątek o karadere, masz tam link do filmu z dojazdem od Saszka999[emoji6]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Witajcie,

Czy ktoś z Was korzystał i ma jakieś opinie z serwisu

http://holidaylettinginbulgaria.com/index_en.php

Zrobiłem rezerwację przez Booking jednej z willi w Bjałej - niestety po jakimś czasie okazało się, że willa już nie jest dostępna na booking,
napisałem do nich, odpisała osoba odpowiedzialna za tą willę, że właściciele sprzedali dom ale może zaoferować inną willę w tej samej cenie,
odsyłając do tego serwisu.

Co o tym myślicie?

Czy ktoś mieszkał w Bjałej w domu:

Villa White House/ Вила Бяла Къща

lub

Villa Obzor Bay View 1
Odpowiedz
Ja mieszkałam w White House w Białej w 2017, rezerwowałam właśnie przez holidaylettinginbulgaria. Wszystko było w porządku z tą firmą. Zresztą pisano już o nich tu na forum wcześniej.
Odpowiedz
Ponieważ wiele i wielu z Was było w Bjałej pozwolę sobie zapytać czy ktoś z był w :

Sun Village Family Houses

Zarezerwowałem tam wille na tegoroczne wakacje.

Pierwszy raz zdradzamy północne wybrzeże BG na rzecz Bjałej i okolic Smile

Mamy nadzieję, że to dobry wybór.
Odpowiedz
Będziecie zadowoleni, o ile od razu nastawilcie się na powrót znad morza pod górę. Cała Biała taka jest, ale ma swój urok. Mała klimatyczna miejscowość. Poszukaj u mnie na blogu w 2016 roku. Ten i starsze/nowsze posty https://myszawtrasie.blogspot.com/2016/11/plaze-w-biaej.html?
Odpowiedz
(02-02-2020,21:02:59)KAJ napisał(a): Ponieważ wiele i wielu z Was było w Bjałej pozwolę sobie zapytać czy ktoś z był w :

Sun Village Family Houses

Zarezerwowałem tam wille na tegoroczne wakacje.

Pierwszy raz zdradzamy północne wybrzeże BG na rzecz Bjałej i okolic Smile

Mamy nadzieję, że to dobry wybór.

Byłem w Byalej 3 razy 2016/17/18. W 2019 wracamy z całą naszą ekipą ( na 4 auta).

Wszystko zależy czego ktoś oczekuje od pobytu nad morzem. Ludzi w byalej trochę jest, ale spokojnie to nie Obzor czy też sunny Beach. Generalnie spokojniejsza miejscowość gdzie życie toczy się spokojniej , ciszej. Warto zajrzeć do Pri Pancho w Goritca no i na karadere. Mariusz z Polski też prowadzi tam wynajem sprzętu wodnego więc można też czegoś popróbować. Nie ma wielu atrakcji , ale jest spokojniej.

Plaża taka sobie i w zasadzie znika gdy są duże fale, ale my nie narzekamy i odliczamy dni do 10 lipcaSmile

Jak coś pisz na priv.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości