Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
Oto plaża w Bjałej widziana z miasteczka

[Obrazek: w13bg093.jpg]

[Obrazek: w13bg092.jpg]

i ta druga, przy porcie, niedaleko odkrywki archeologicznej dawnego miasta winiarzy 

[Obrazek: w13bg091.jpg]
Odpowiedz
Widzę, że jesteś w Byala Vista. Będę w niedziele w tym samym miejscu. Jak z restauracjami? Normalnie otwarte wszystko, czy jakieś ograniczenia?
Odpowiedz
Konkretnie jesteśmy w cliff, ale to ten sam ośrodek. Będziemy tu jeszcze 13 nocy więc pomachajcie nam za tydzień.Smile My to Ci z glosnymi dziećmi , sztuk 4 ( nie wszystkie moje Smile )

Dziś 2 dzień i znowu pojechaliśmy do pri panchoSmile . Na głównej ulicy kilka knajp jest czynnych na pewno koszarata, wodzenitsa, nawet jest jakaś nowa u samej góry w okolicach apteki.

Na plaży , dziś w niedzielę bardzo mało ludzi, w tym dużo lokalnego ruchu. Jutro spodziewamy się pustek.

To zdjęcie co wkleiłem było z tarasu w cliffie z mojego pokoju.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Fajnie. Już się martwiłem, że będziemy musieli sami gotować. A na plaży są jakieś barki czynne, żeby coś przekąsić?
Odpowiedz
Zawsze liubie nowe knajpi!
Bo na początek walczą o rynek i se starają gotować smacznie i duże porcje.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Coś jest i dziś widziałem że ktoś leciał z stamtąd z jakimś zarelkiem.

Szczerze to my nie korzystaliśmy, dawniej nie było z tym problemu a. my jesteśmy tu 27 godzin.

Dacie radę, a jak przyjeżdżacie z dziećmi będziecie zadowoleni.

Już mogę powiedzieć że w knajpach obiad z piwami, colami dla dzieci to jakieś 40/60 leva ( 2 dorośli plus 2 dzieci).

Siedzimy teraz na tarasie, morze szumi jest cudownie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[Obrazek: 5fa99c60fa47a74dca3bb9bbf15505db.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Tak, my też przyjezdzamy 2+2. Dzieci 10 i 13 lat. U nas zimno i tylko wiatr szumi, eh nie mogę się doczekać.
Odpowiedz
(12-07-2020,21:43:38)bateniki napisał(a): Zawsze liubie nowe knajpi!
Bo na początek walczą o rynek i se starają gotować smacznie i duże porcje.


Hmmm
Może się wybierzemy Smile

2 dni z rzędu duże fale.... Ale się wyskakalismy z dzieciakami, woda super, baseny super. Generalnie przyjeżdżamy zawsze zmęczeni, wychodzimy na taras i całe zmęczenie mijaSmile , mamy nadzieję że będziecie mieć podobnie.

Jak coś piszcie, Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(12-07-2020,22:15:02)jareksad napisał(a): Tak, my też przyjezdzamy 2+2. Dzieci 10 i 13 lat. U nas zimno i tylko wiatr szumi, eh nie mogę się doczekać.


My mamy 6 latka i 11 latka, znajomi są z 7 latkiem i 11 latka , więc Ci głosni 3 dzentelmeni i jedna przedstawicielka płci pięknej reprezentuje naszą ekipęSmile

Dla dzieci nie ma dużo atrakcji ale może i dobrze, my po prostu nie lubimy straganów.
Jutro ma być 23 stopnie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Straganów też nie lubimy, Złote Piaski i Sljanczev Brjag Smile omijamy szerokim łukiem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości